حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو

حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو

به گزارش سراج24؛ به نقل از سایت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، دکتر زاکانی ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه حضور یافت و از نزدیک در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در حوزه حمل و نقل ریلی و اقدامات فرهنگی در خصوص ساماندهی دستفروشان و بهبود تهویه قطارها توسط شرکت های دانش بنیان قرار گرفت.

شهردار تهران در پایان این بازدید از طرح ساماندهی  دست فروشان استقبال کرد و خواستار ایجاد ارتباط شرکت بهره برداری با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران برای اجرای این طرح در سطح وسیعتری شد.

نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»  تا ۱۷ تیرماه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ دایر است و از علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا از غرفه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه واقع در بوستان گفتگو (سالن تهران) بازدید کنند.

در این نمایشگاه علاوه بر زیرمجموعه های شهرداری تهران، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و نمایندگانی از شهرهایی که با تهران تفاهم خواهر خواندگی یا پیمان همکاری امضاء کرده اند نیز حضور دارند. تهران هم اکنون با ۱۸ شهر تفاهم خواهر خواندگی و با ۱۸ شهر هم پیمان همکاری دارد.

اخبار مرتبط

تاکید رئیس قوه قضاییه بر اهتمام به حفظ حریم خصوصی افراد

نوری: رتبه بندی معلمان امری زمان بر است

زندگی لاکچری در گورستان باستانی تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha