سردار رضایی: هزینه جرم در کشور پایین است

سردار رضایی: هزینه جرم در کشور پایین است

به گزارش سراج24؛ به نقل از مرکز ارتباطات انتظامی کردستان، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده انتظامی کل کشور در جلسه جمع‌بندی نظارت عالی ستاد کل در انتظامی کردستان اظهار داشت: با تلاش و مجاهدت‌های کارکنان انتظامی در کردستان شاهد امنیت پایدار در استان هستیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه میزان جرایم در استان کردستان پایین است، افزود: وضعیت استان از لحاظ شاخص جرایم در حد مطلوب است و هیچ‌گونه سرقت مسلحانه در کردستان نداشته‌ایم.

جانشین فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه فرهنگ غنی مردم کردستان بر کسی پوشیده نیست، گفت: همراهی مردم و دیگر نهادها با کارکنان انتظامی موجب امنیت پایدار در استان شده است.

وی گفت: هزینه جرم در سطح کشور پایین است که این امر نیازمند بازنگری در قوانین و مقررات مرتبط بوده تا زمینه کاهش نرخ ارتکاب جرایم فراهم شود.

سردار رضایی با ذکر اینکه موضوع قابل توجه در استان تصادفات است، گفت: این موضوع نیز عامل کوهستانی و نامناسب بودن کیفیت سطح جاده‌های کردستان است.

وی بر تقویت تجهیزات تأکید کرد و بیان داشت: برای کنترل پایانه‌های مرزی نیازمند امکانات هستیم که این نیازمند همت و همراهی سایر دستگاه‌ها است.

جانشین فرمانده کل انتظامی در پایان افزود: با مدیریت انتظامی استان شاهد هیچ‌گونه رخداد امنیتی در استان نبوده‌ایم که این مهم قابل تقدیر است.

اخبار مرتبط

برای تحقق شعار سال «مقابله با قاچاق» را تشدید می‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha