فرمانده سپاه اردبیل:

آینده سازان کشور وصایای شهدا را الگوی خود قرار دهند

آینده سازان کشور وصایای شهدا را الگوی خود قرار دهند

به گزارش سراج24؛ سردار غلامحسین محمدی اصل عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی دبیران کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار کرد: دانش آموزان و آینده سازان کشور برای پیشرفت و آبادانی کشور وصایا و معارف ارزشمند شهدا را الگوی خود قرار دهند.

وی ضمن خواستار هماهنگی بیشتر دبیران و رؤسای کمیته‌های کنگره ملی شهدا بیان کرد: نسل جوان امروز و آینده از وصایای شهدا درس آزادگی، مردانگی، جهاد و ازخودگذشتگی را یاد بگیرند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه وظیفه ما در این خصوص بسیار سنگین و حائز اهمیت است، گفت: تمامی مسئولان، رؤسا و دبیران کمیته‌های این‌کنگره، در برگزاری برنامه‌های خود با محوریت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اهتمام ویژه ای داشته باشند.

سردار محمدی اصل از صداوسیما، فضای مجازی و روابط عمومی سپاه و ادارات خواست، در پوشش تمامی برنامه‌های این کنگره همت ویژه ای داشته باشند، ادامه داد: ادارات استان، بسیج و سپاه باید در تمامی کارهای فرهنگی اجتماعی، سیاسی و عمرانی، کنگره شهدا را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده و یاد شهدا را زنده نگهدارند.

به گزارش مهر، در پایان جلسه دبیران کمیته‌های کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل برنامه‌های انجام شده و پیشنهادی خود را مطرح کردند.

اخبار مرتبط

دستگاه‌های اجرایی در قبال تعهدات خود به افراد محروم پایبند باشند

اسلام پایه گذار آزادی اجتماعی زنان است

تولید محلول ضد سرفه برای عفونت گلویی توسط جوان اردبیلی

0 نظر

ارسال نظر

capcha