نماینده مجلس: ایران مذاکرات و فعالیت‌های هسته‌ای صلح‌آمیز را توأمان پی خواهد گرفت

نماینده مجلس: ایران مذاکرات و فعالیت‌های هسته‌ای صلح‌آمیز را توأمان پی خواهد گرفت

به گزارش سراج24؛نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات برای رفع تحریم‌های کشورمان گفت: ما ضمن اینکه به مذاکرات ادامه می دهیم، با تمام توان فعالیت‌های هسته‌ای صلح آمیز خود را پی خواهیم گرفت و رفتارهای کارشکنانه طرف مقابل در مذاکرات توجهی نخواهیم داشت.

مجتبی یوسفی با اشاره به قطعنامه ماه پیش آژانس بین المللی انرژی اتمی افزود: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با رفتارهای اخیر خود نشان داد که عروسک خیمه شب بازی آمریکا و رژیم صهیونیستی است و استقلالی ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: همکاری فراپادمانی ایران با آژانس نه تنها برای ما منافعی در پی نداشته بلکه موجب پررویی غربی‌ها نیز شده است.

یوسفی خاطرنشان کرد: تجربه دولت اصلاحات و دولت آقای روحانی در اجرای پروتکل الحاقی و همکاری‌های فراتر از تعهدات با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان داد که این کار فقط باعث زیاده خواهی‌های غربی‌ها می‌شود و هیچ ثمر دیگری ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: ما استفاده غیر صلح آمیز از انرژی هسته‌‌ای را حرام می دانیم و به آن اعتقادی نداریم اما درباره فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای خود ما این کار را با تمام توان ادامه خواهیم داد.

اخبار مرتبط

تزریق گاز به سانتریفیوژها تیم مذاکره کننده را در موضع قدرت قرار داد

ایران مسیر توسعه را به مذاکرات گره نزده است

حاج علی اکبری: اگر آمریکا نیاز به توافق دارد دست از زیاده‌خواهی بردارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha