آن که می‌خواست ایران را نابود کند؛ از دور خارج شد

آن که می‌خواست ایران را نابود کند؛ از دور خارج شد

به گزارش سراج24؛ «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شب گذشته به اعضای حزبش رسماً اعلام کرد که در انتخابات بعدی هم نامزد نخواهد شد، امروز هم پارلمان رژیم صهیونیستی رسماً منحل و اعلام شد «لاپید» وزیر خارجه صهیونیستها فعلاً امورات نخست‌وزیری را ساماندهی می‌کند.

 انحلال پارلمان صهیونیستهی و از دور خارج شدن نفتالی بنت غیر از آنکه‌ نشانه‌ای از بحران جدی در امر سیاسی صهیونیستها است، از آن جهت اهمیت مضاعفی دارد که بنت از یک سو تأکید می‌کرد که با اجرای دکترین اختاپوس می‌خواهد ایران را مستقیم هدف قرار دهد و با جمهوری اسلامی مبارزه‌ای بی‌واسطه داشته باشد و هم اینکه او یکی از کانون‌های این نبرد را در عرصه سایبری تعریف می‌کرد!

 ادعاهای بنت در حوزه سایبری البته جهانی(!) بود و به سایر کشورها می‌گفت که برای امان ماندن در مقابل حملات سایبری به اسراییل بپیوندند! و در واقع از او کمک بگیرند. گفته می‌شود که نفتالی بنت قبل از نخست‌وزیری هم ورودی در حوزه سایبر داشته است و احتمالاً صهیونیستها او را یکی از متخصص‌ترین افراد برای این برهه می‌دانستند!

به‌هرحال او در یکی از مقاطع اوج انفجارها و آتش‌سوزیها و اختلالهای صنعتی و نظامی در اسراییل که مقامات صهیونیستی مدعی هستند بسیاری از آنها از طرف جبهه مقاومت صورت می‌گیرد مجبور‌ به کناره‌گیری از قدرت شد. هیچ منبعی ادعای صهیونیستها درباره منشأ اتفاقات اخیر را تأیید نکرده است، اما خروج بنت از قدرت نشان می‌دهد که حتی اگر غربیها از طریق رسانه برای خود اعتماد به نفس کاذب بخرند، باز هم مسئله‌ای به‌نام واقعیتِ احساس ضعف در برابر جبهه مقاومت در منطقه چیزی نیست که بتوانند از مواجهه با آن طفره بروند.

اخبار مرتبط

غزه زیر بمباران جنگنده‌های اسرائیلی/ ۱۰ فلسطینی شهید و ۸۰ نفر مجروح شدند

هشدار درباره توان موشکی گردانهای قدس

نتانیاهو: همه چیز در اسرائیل در حال نابودی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha