ابوذر روحی خواننده «سلام فرمانده» خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران شد

ابوذر روحی خواننده «سلام فرمانده» خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران شد

به گزارش سراج24؛به نقل از مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران، حکم خادمی افتخاری این مکان مقدس را به ابوذر روحی مداح اهل بیت(ع) و خواننده «سلام فرمانده» اهدا کرد.

همچنین حجت‌الاسلام سعید نعیمی مسئول گروه «ماح» «ملت امام حسین (ع)» نیز حکم افتخاری مسجد مقدس جمکران را از حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان دریافت کرد.

در متن حکم تولیت مسجد مقدس جمکران برای حاج ابوذر روحی آمده است:

«به پاس تلاش‌های خالصانه، مفید و مؤثر در تولید و اجرای اثر فاخر و ماندگار «سلام فرمانده» و با عنایت به اهمیت و ارزش والای خدمت به این «پایگاه عظیم تشیعّ» که به فرموده مقام معظم رهبری «مدظلّه‌العالی»، «یکی از توفیقات بزرگ الهی، خدمت در مسجد مقدس جمکران است»، جنابعالی به‌عنوان خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران مشرّف می‌شوید. امید است در سایه توجّه خاصّه حضرت ولی‌عصر(عج) در ادامه خدمتگزاری خالصانه و مشتاقانه به نمازگزاران و دلدادگان اسلام ناب محمدی (ص) موفّق،   مویّد و مشمول ادعیه زاکیه آن حضرت (عج) باشید».

گفتنی است اجتماع خانوادگی «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی ۳۱ خردادماه با حضور پرشکوه مردم ولایتمدار قم و شهرهای اطراف در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

اخبار مرتبط

اجتماع بزرگ بانوان تهران در استادیوم آزادی آغاز شد

استقبال عراقی‌ها از خواننده «سلام فرمانده»+فیلم

خروش مردم غرب تهران با اجتماع 276 «سلام فرمانده»

0 نظر

ارسال نظر

capcha