وضعیت ترافیکی پایتخت در اولین روز آزمون سراسری

وضعیت ترافیکی پایتخت در اولین روز آزمون سراسری

به گزارش سراج24؛ سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک خاصی که از امروز در 190 نقطه از شهر تهران بدلیل مراجعات داوطلبین کنکور و خانواده ها ایجاد شده خبر داد و گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ جهت ایمنی و انضباط ترافیکی در این مقاطع تا پایان امتحانات حضور دارند.

 سردار حمیدی در تشریح وضعیت ترافیکی شهر تهران اظهار داشت: ترافیک شهر تهران روال عادی خود را طی کرده و ورودی‌های شهر در حوزه‌های بزرگراهی پرحجم است و به مروز این ترافیک و حجم به هسته ها مرکز شهر کشیده می شود.

سردار حمیدی ادامه داد : ترافیک شهر تهران مانند روزهای گذشته است و در ابتدای روز پر حجم و در طول روز جریان ترافیک را در سطح معابر شهر تهران خواهیم دید.

وی گفت: از امروز به مدت 4 روز بدلیل برگزاری کنکور سراسری در 190 نقطه از شهر تهران، ترافیک خاصی را خواهیم داشت چرا که مراجعات خانواده ها برای رساندن عزیزان خود به مراکز برگزاری کنکور را شاهد خواهیم بود.

سردار حمیدی تصریح کرد: همکاران بنده از ساعت ها قبل در این محدوده ها حضور دارند تا بتوانند انضباط و ایمنی ترافیکی را حاکم کنند؛ باید بگویم پلیس راهور تهران بزرگ تا پایان این آزمون در محل و مقاطع مختلف حضور دارد تا بتواند آرامش را برای مراجعه کنندگان و شهروندان در سطح شهر تهران فراهم سازد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ به مراجعه کنندگان و داوطلبین کنکور توصیه کرد که برای آنکه به موقع در محل حاضر شوند زودتر حرکت کرده تا جای پارک مناسبی را برای پارک خودرو پیدا کنند تا ان شاء الله در ساعت و تایم مقرری که به همین منظور پیش بینی شده بتوانند با خیال راحت در مراکز آزمون حاضر شوند.

وی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار داشت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت دارای بار ترافیکی هستند،

رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از کبیری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از سردار جنگل، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از مقطع جانبازان، صدر در مسیر شرق به غرب از جهان تاب، جنوب به شمال یادگار امام (ره) از خروجی مرزداران، در مسیر غرب به شرق آزادراه از پل شرقی و جاده مخصوص در مسیر غرب به شرق از قبل از پل صنایع هوایی بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ترافیک در شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان ۹ دی سنگین گزارش شده است.

اخبار مرتبط

تمام دفترچه های انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ منتشر شد

تردد کامیون در تهران در تاسوعا و عاشورا ممنوع شد

دستگیری ۸۰۰ متقلب در کنکور ۱۴۰۱

0 نظر

ارسال نظر

capcha