بازدید کمیسیون امنیت ملی از سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح

بازدید کمیسیون امنیت ملی از سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح

به گزارش سراج24؛ ابوالفضل عمویی با اشاره به بازدید روز گذشته تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح گفت: در این بازدید، امیر خواجه فرد مدیرعامل این سازمان و معاونانش، گزارشی از اقدامات و عملکرد این سازمان در حوزه های مختلف صنایع هوایی ارائه کردند.

وی توضیح داد: براساس گزارش ارائه شده بخش های زیر مجموعه سازمان صنایع هوایی در سال‌های گذشته اقدامات رو به پیشرفتی در تعمیرات هواپیماهای نظامی و تجاری، پشتیبانی و تقویت ناوگان بالگردی جمهوری اسلامی و همچنین طراحی و ساخت انواع پهپاد و هواپیماهای سبک، آموزشی و جنگنده انجام داده است.

سازمان صنایع هوایی علاوه بر این، در طرحی، ساخت و ارتقای موتورهای هوایی هم به توانمندی های بالایی دست یافته است. در حال حاضر شرکت‌های وابسته به این سازمان در تعمیر و نگهداری هواپیماهای تجاری کشورمان و بعضی کشورهای دیگر، در سطح استانداردهای بین المللی خدمات ارائه می کند.

عمویی در پایان گفت که همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی از خطوط تولید موتورهای جت، خطوط تولید پهپاد و مرکز تعمیر موتور هواپیماهای تجاری بازدید کردند.

اخبار مرتبط

رونمایی از اولین ناودسته پهپادبر نیروی دریایی/ پرواز پهپاد از فاتح و طارق برای نخستین بار

پهپادهای کشاورزی ساخت ایران/ نخبگان چگونه هزینه‌ها را کاهش می‌دهند؟

نخستین بندر پهپادهای جهان افتتاح شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha