اواخر تیر زمان واریز سود سهام عدالت جاماندگان

اواخر تیر زمان واریز سود سهام عدالت جاماندگان

به گزارش سراج24؛ واریز سود سهام عدالت هر سال در اسفندماه انجام می شود و البته تعدادی از افراد به دلایل مختلف مانند نادرست بودن شماره شبا و یا ثبت نام نکردن در سامانه سجام، از دریافت این سود جامانده اند.

در سال‌های گذشته این سود به افراد جامانده واریز نمی شد؛ اما در دوره جدید مدیریت در سازمان بورس و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار، افراد می توانند با تکمیل اطلاعات خود، این سود را دریافت کنند.

محمود حسنلو، معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در این زمینه می گوید: مرحله سوم واریز سود سهام عدالت که مشروط به دریافت شماره شبای جاماندگان است؛ در اواخر تیر انجام می‌شود.

حسنلو تصریح کرد: شرکت سپرده‌گذاری مرکزی بعد از دریافت شماره شبای بیش از ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت در اواخر اردیبهشت ماه، سود این عده از جاماندگان را واریز کرد.

وی با بیان این که برخی از جاماندگان سهام عدالت، در مرحله دوم واریز سود سهام عدالت سال‌های ۹۸ و ۹۹ را همزمان با یکدیگر دریافت کردند، ادامه داد: مرحله سوم واریز سود سهام عدالت که مشروط به دریافت شماره شبای جاماندگان است در اواخر تیر ماه صورت می‌گیرد.

به گزارش فارس، تاکنون حدود 4 هزار میلیارد تومان سود سنواتی به حساب دو میلیون و 900 هزار از سهامداران از طریق سامانه سجام واریز شده است.

اخبار مرتبط

افزایش دو برابری سود سهام عدالت در سال جاری

رییس سازمان بورس با رد دستکاری شاخص: شاخص سازی نکردیم/ تغییر تدریجی دامنه نوسان در مرحله دوم

واریز سود شرکت‌های غیربورسی سهام عدالت تا شهریورماه

0 نظر

ارسال نظر

capcha