نماینده ولی فقیه در سپاه:

تربیت دینی برجسته ترین مولفه برتری نیروهای مسلح ایران است

تربیت دینی برجسته ترین مولفه برتری نیروهای مسلح ایران است

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی پیش از ظهر یکشنبه در همایش ملی تربیت در نیروهای مسلح که در دانشکده شهید محلاتی قم برگزار شد با عنوان اینکه برجسته‌ترین مؤلفه برتری نیروهای مسلح انقلاب اسلامی بر نیروهای مسلح تمام عالم تربیت دینی است اظهار داشت: اینکه رهبری معظم انقلاب اسلامی سکان داری نیروهای مسلح را به شخصیتی علمی واگذار کرده‌اند مایه خوشحالی است و نگاه علمی این شخصیت را در فرماندهی مجموعه‌های مختلف نظامی شاهد هستیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ابراز داشت: قرآن بر آن تاکید دارد که اگر انسان در حیات انسانی نباشد در حیات نباتی در جا می‌زند که در این صورت قیمت او از حیوان نیز پست‌تر می‌شود.

وی عنوان کرد: آنچه در نیروهای مسلح باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد رفع موانع تربیت است و از راهکارهایی که باید در اولویت قرار گیرد می‌توان به بازخوانی نظام‌های نیروهای مسلح و جاری شدن تربیت در سازمان اشاره کرد.

حاجی صادقی افزود: برای ارتقای تربیت در نیروهای مسلح باید بر لزوم بازشناسی نظام‌های موجود متمرکز شویم و این در حالی است که برخی نظام‌ها حرکت‌های تربیتی را کند می‌کند لذا برای نهادینه کردن نظام‌های تربیتی باید نسبت به سه گروه روحانیون، فرماندهان و اساتید به‌عنوان عناصر اصلی متمرکز شویم.

نماینده ولی فقیه در سپاه بیان کرد: امیدواریم این نشست‌ها مقدمه یک حرکت جهادی در سطح نیروهای مسلح باشد و ما بتوانیم مطالبه اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه نیروهای مسلح سرشار و سرریز کننده تربیت به بدنه جامعه باشند را محقق کنیم.

اخبار مرتبط

نهضت حسینی در حال گسترش است

بیانیه سپاه در محکومیت‌ جنایت‌ صهیونیست‌ها در غزه

امروز مقامات متعصب صهیونیستی هم به اضمحلال این رژیم اذعان دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha