شیخ نعیم قاسم: مقاومت در بهترین شرایط ممکن قرار دارد

شیخ نعیم قاسم: مقاومت در بهترین شرایط ممکن قرار دارد

به گزارش سراج24؛ به نقل از وبگاه لبنانی العهد، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان امروز در کنفرانس ملی گرایی عربی اسلامی در بیروت سخنرانی کرد.

وی تاکید کرد: برگزاری این کنفرانس به افزایش روحیه و یکپارچگی مقاومت کمک خواهد کرد و ما همواره باید این دو عامل را حفظ و تقویت کنیم.

شیخ نعیم قاسم افزود: تصمیمات سیاسی غربی‌ها در هیچ مسأله‌ای در منطقه صحیح نبوده و همواره در راستای حمایت از رژیم تجاوزکار و توسعه طلب رژیم صهیونیستی بوده است، البته دامنه این تصمیمات تنها شامل فلسطین نبوده و دیگر کشورها را نیز گرفتار کرده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی به فلسطین به عنوان نقطه‌ای برای آغاز اشغالگری خود می‌نگرد و تلاش دارد سیطره خود را از اقیانوس تا خلیج فارس گسترش دهد. البته ادامه وجود اسرائیل در منطقه کاملاً بر ایجاد جنگ مبتنی است و بدون ایجاد جنگ‌های جدید این رژیم نمی‌تواند به حیات خود ادامه دهد.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: رژیم صهیونیستی فکر می‌کند که تهدیداتش موجب نگرانی محور مقاومت می‌شود، اما به آنها می گویم که تهدیدات شما توخالی است. حزب الله لبنان هم اکنون در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد، ما در یک مانور بزرگ در آماده باش کامل قرار داشتیم و امروز نیز برای در قوی‌ترین شرایط ممکن همراه با همپیمانان خود در فلسطین و محور مقاومت، برای هرگونه درگیری آمادگی داریم.

شیخ نعیم قاسم افزود: قدرت محور مقاومت، حمایت‌های همیشگی جمهوری اسلامی ایران از مساله فلسطین و جمع شدن کشورهای مختلف زیر پرچم فلسطین باعث شده که به این حقیقت برسیم که پیروزی ما قطعی است.

اخبار مرتبط

دوران بازی رژیم صهیونیستی با زندگی مردم لبنان به پایان رسیده است

در بزرگترین اردوگاه آوارگان فلسطینی چه خبر است؟

ایران در جنوب لبنان فرودگاه دارد!

0 نظر

ارسال نظر

capcha