عضو دفتر سیاسی «حماس»:

مقاومت قادر به وارد آوردن ضربات مستمر به رژیم صهیونیستی است

مقاومت قادر به وارد آوردن ضربات مستمر به رژیم صهیونیستی است

به گزارش سراج24؛ به نقل از فلسطین الیوم، «حسام بدران» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» سخنانی را در خصوص مبارزه با رژیم صهیونیستی مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در این سخنان اظهار داشت: مقاومت قادر است ضربات مستمری را به دشمن صهیونیستی وارد آورد. امروز اردوگاه جنین یکی از کانون‌های مقاومت در کرانه باختری است.

وی در ادامه اظهاراتش افزود: امروز مقاومت دیگر تنها در جنین محدود و محصور نمی‌شود بلکه در دیگر نقاط کرانه باختری نظیر رام الله، الخلیل، طوباس و نابلس نیز به چشم می‌خورد. تلاش ما این است که به مقاومت در کرانه باختری استمرار بخشیم.

این عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس همچنین عنوان کرد: ما مقاومت اسرای فلسطینی در برابر اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها در زندان‌ها را می‌ستاییم. اسرای فلسطینی برای دستیابی به حق طبیعی خود مبارزه می‌کنند.

وی در خصوص مبارزات در قدس اشغالی نیز سخنانی را مطرح کرد و گفت: امروز «قدس» کانون نبرد با دشمن صهیونیستی است. نبرد دفاع از قدس همچنان ادامه خواهد داشت و فلسطینیان در برابر اشغالگران عقب نخواهند نشست.

این درحالی است که روز گذشته «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) پس از دیدار با «میشل عون» رئیس جمهور لبنان گفت: ما در این دیدار تأکید کردیم که رژیم اشغالگر اسرائیل در جنایت‌هایش علیه فلسطین به ویژه قدس اشغالی، تفاوتی بین مسلمانان و مسیحیان قائل نیست.

هنیه در این دیدار که در کاخ ریاست جمهوری «بعبدا» در بیروت انجام شد، تصریح کرد: در دیدار با رئیس جمهور لبنان تأکید کردیم که مخالف راهکار وطن جایگزین یا کوچاندن اجباری فلسطینیان هستیم. ما همچنین بر همبستگی خود با لبنان و مخالفت با اقدام رژیم اشغالگر به غارت ثروت‌های دریایی لبنان تأکید کردیم.

اخبار مرتبط

در کرانه باختری شاهد یک بیداری جدید هستیم

ما باید به مردم فلسطین و اوکراین به یک اندازه اهمیت بدهیم

رویترز: آتش بس غزه تا ساعاتی دیگر اجرایی می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha