وعده‌های دولت سیزدهم در قبال مبارزه با کرونا محقق شد

وعده‌های دولت سیزدهم در قبال مبارزه با کرونا محقق شد

به گزارش سراج24؛ بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم سبزوار در مجلس در گفت‌وگویی با اشاره به صفر شدن آمار فوتی‌های کرونا در کشور اظهار داشت: واکسینه کردن به میزان گسترده در دولت سیزدهم با همکاری همه جانبه وزارت بهداشت و درمان موجب شد که آمار ابتلا و فوتی‌های کرونا به تک رقمی و صفر برسد.

وی با بیان اینکه وعده‌های دولت سیزدهم در قبال مبارزه با کرونا و مهار آن محقق شد، ادامه داد: دولت سیزدهم در شرایطی که بسیاری از کشورها درگیر بیماری کرونا بودند، با برنامه‌ریزی گسترده در حوزه واکسینه کردن، سیر ابتلا به کرونا را متوقف کرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: آیت‌الله رئیسی رئیس دولت سیزدهم با ارتباطی که با ریاست جمهوری برخی از کشورها برقرار کرد، واردات واکسن کرونا را در دستور کار قرار داد تا به طریق سراسری اقشار مختلف مردم واکسینه شوند.

 درست یک سال از انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می‌گذرد و  آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نامزد پیروز انتخابات در زمان انتخابات و همان روزهای اولیه آغاز به کار دولت،‌ واکسیناسیون عمومی علیه کرونا و بهبود شرایط بیماری را در کشور جز اولویت‌های خود عنوان و قرار داد.

رئیسی وعده داده بود که جان مردم در اولویت دولت مردمی خواهد بود و حالا یکسال از وعده دولت، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای اولین بار روز پنچ شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ اعلام کرد که کشور در ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار فوتی ناشی از کرونا نداشته است.

بنابر این گزارش ۲۰ و ۲۹ خرداد نیز کشور، فوتی ناشی از کرونا نداشت.

اخبار مرتبط

آمار روزانه کرونا صعودی شد/ شناسایی ۳۵۲ بیمار جدید

آمار روزانه کرونا صعودی شد

آمار روزانه فوتی‌های کرونا دوباره صفر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha