بهادری جهرمی:

۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستائیان توزیع شد

۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستائیان توزیع شد

به گزارش سراج24؛ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با مصوبات امروز هیئت وزیران اظهار کرد: دو لایحه مربوط به موضوع قیر و یک لایحه مربوط به کاهش ورودی از چهار درصد به یک درصد در هیئت دولت به تصویب رسید.

وی مطابق با گزارش وزیر جهاد کشاورزی در خصوص میزان خرید گندم از کشاورزان عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳.۵ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است و در راستای حادثه تلخ کشته شدن جوجه‌های یک‌روزه، ۶.۵ میلیون تن جوجه یک‌روزه میان روستاییان عزیز به رایگان توزیع شده و وزارت جهاد دنبال واکسیناسیون این جوجه‌ها است.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: در رابطه با تهاتر شرکت‌های خصوصی و شرکت‌های دولتی اصلاحی صورت گرفت تا امکان تهاتر در مالیات‌ها و تسویه بدهی‌های شرکت‌های دولت به بخش خصوصی وجود داشته باشد.

بهادری جهرمی در خصوص اینکه برنامه دولت برای بهبود عملکرد و تقویت تیم فوتبال چیست؟ گفت: دولت با توجه به اولویتی که مردم برای تیم فوتبال قائل هستند از هیچ کمکی برای تقویت تیم فوتبال دریغ نمی‌کند و رئیس‌جمهور هم تاکید داشتند هر اقدام لازمی که برای پیروزی و موفقیت تیم ملی نیاز است، انجام شود و بازیکنان تیم ملی نباید هیچ دغدغه‌ای داشته باشند، تنها دغدغه آنها باید پیروزی و موفقیت در مسابقات باشد.

وی در رابطه با زمان معرفی وزیر تعاون تصریح کرد: در خصوص این سوال اطلاعی ندارم.

اخبار مرتبط

رشد 30 درصدی خرید تضمینی گندم/ در آستانه خودکفایی مجدد گندم هستیم

ارزش صادرات غیرنفتی در۴ماه نخست امسال به بیش از۱۷میلیارددلار رسید

گمرک تا ورود کالا، ارزی به وارد کننده نمی‌دهد / مبلغ ریالی واریزی نهاده‌ها در سامانه بازارگاه موجود است

1 نظر

ارسال نظر

capcha