شهادت یک فلسطینی در کرانه باختری

شهادت یک فلسطینی در کرانه باختری

به گزارش سراج24؛ به نقل از فلسطین الیوم، وزارت بهداشت فلسطین روز سه شنبه از شهادت یک فلسطینی در کرانه باختری خبر داد.

بر اساس این گزارش، این جوان فلسطینی از سوی یک شهرک نشین صهیونیست در سلفیت واقع در کرانه باختری اشغالی مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که «علی حسن حرب» این جوان فلسطینی در پی جراحات وارده براثر حمله یک شهرک نشین صهیونیست در منطقه اسکاکا در سلفیت به شهادت رسید.

منابع محلی گفتند که حرب در پی اصابت چاقو به قلبش توسط این شهرک نشین صهیونیست به شدت مجروح شده و به بیمارستان منتقل شد و بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

این منابع افزودند که حرب مشغول کار در زمین خود بین سلفیت و روستای اسکاکا بود که شهرک نشینان صهیونیست به این مکان یورش بردند و با حمله به وی او را مورد اصابت چاقو قرار دادند.

منابع مذکور همچنین گفتند که شماری از جوانان فلسطینی قصد کمک به حرب را داشتند اما با ممانعت و تیراندازی هوایی عناصر حفاظت شهرک صهیونیست نشین «ارئیل» مواجه شدند.

روستای اسکاکا در ۴ کیلومتری شرق شهر سلفیت قرار دارد و نظامیان اشغالگر بخشی از آن را به نفع شهرک صهیونیست نشین «ارئیل» مصادره کردند.

در برهه اخیر تجاوزات شهرک نشینان صهیونیست به شهروندان فلسطینی در کرانه باختری تشدید شده و شهرک نشینان با حمایت نظامیان اشغالگر دست به این اقدام می زنند.

طبق اعلام وزارت بهداشت فلسطین، از ابتدای سال میلادی جاری، ۶۶ فلسطینی در قدس و کرانه باختری براثر تیراندازی و تجاوزات نظامیان اشغالگر به شهادت رسیده اند.

اخبار مرتبط

رسیدگی به اختلاف خانوادگی به سبک پلیس آمریکا با شلیک گلوله

کشف و ضبط ۱۱مجموعه سند سری از اقامتگاه ترامپ از سوی پلیس آمریکا

مسکو: سوئیس دیگر کشوری بی‌طرف نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha