درخواست شورای شهری‌ها از رئیس جمهور برای رفع مشکلات حوزه حمل و نقل عمومی

درخواست شورای شهری‌ها از رئیس جمهور برای رفع مشکلات حوزه حمل و نقل عمومی

به گزارش سراج24؛ پرویز سروری در حاشیه صحن امروز شورای شهر تهران درباره گزارش معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت اظهارداشت: گزارشات نشان می‌دهد وضعیت حمل و نقل در دوره گذشته به اندازه زیادی افت کرده است. در حال حاضر با وجود کمکی که دولت برای توسعه حمل و نقل تهران می تواند انجام دهد، باز هم با مشکلات جدی در این زمینه در رسیدن به سرانه‌ها رو به رو هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: پیشنهاد یکی از اعضا این بود که از رئیس جمهور دعوت شود که به موضوع حمل و نقل ورود داشته باشد.

نایب رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: لازم است رئیس جمهور در این زمینه وارد شود تا بتوانیم گام‌های جدی برداریم و از وضعیت موجود به موقعیت مطلوب برسیم چون فاصله زیادی بین این دو فضا وجود دارد.

وی افزود: بیشترین منابع سال ۱۴۰۱ به حمل و نقل اختصاص یافته اما با تمام این موارد، نمی‌توانیم بدون همکاری دولت به نقطه قابل قبولی رسید.

سروری تأکید کرد: به همین دلیل قرارگاه حمل و نقل عمومی و پاک تشکیل شده که تمام دستگاه‌ها هم افزایی داشته باشند و بتوانند گام‌های جدی و مفید در کنترل ترافیک که تأثیر جدی در کاهش آلودگی هوا دارد، بردارند.

اخبار مرتبط

مهلت یک ماهه شهرداری تهران برای نامگذاری معابر به نام شهدا

جزئیات واگذاری ورزشگاه‌های تهران به استقلال و پرسپولیس

دولت دخالتی در انتخاب سرمربی تیم ملی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha