چادر به جای واگذاری به افراد در کمپ ها برای رفاه حال مردم چارک نصب شده است

چادر به جای واگذاری به افراد در کمپ ها برای رفاه حال مردم چارک نصب شده است

به گزارش سراج24؛ مهرداد حسن زاده شنبه شب در گفت وگویی افزود: از روز چهاشنبه تاکنون بیش از ۴۰ بار زمین لرزه و پس لرزه از سه ریشتر تا ۵.۲ریشتر در چارک رخ داده ولی خوشبختانه تلفات نداشتیم اما برخی منازل ترک خورده لذا به همین منظور برای اسکان موقت کمپ در هر محله در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون فرماندار بندرلنگه، بخشدار چارک، امام جمعه ، اعضای شورای شهر و سایر مسوولان از هلال احمر و بهداشت و درمان به صورت شبانه روزی در چارک حضور دارند و چادر به صورت تجمیعی در محله ها و درمکانهای مناسب نصب شده است.

وی با اشاره به زلزله ۴.۷ریشتری ساعت ۲۱ و ۱۴ دقیقه و ۵۰ ثانیه شنبه شب در چارک بندرلنگه یاد اور شد: براساس گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زلزله درطول جغرافیایی محل وقوع زلزله ۵۴.۲۵ ، عرض جغرافیایی ۲۶.۶۳ و در ۲۰ کیلومتری عمق زمین رخ داده که بلافاصله مسوولان از محل زلزله بازدید و گزارشی مبنی بر خسارت و تلفات انسانی نداشتند.

 نزدیک‌ترین شهرها به محل وقوع زلزله ۱۱ کیلومتری بندر چارک (هرمزگان)، ۲۹ کیلومتری جزیره کیش (هرمزگان) و ۴۳ کیلومتری جناح (هرمزگان) بوده که محل وقوع زلزله با مرازک استان ها ۲۱۰ کیلومتری بندرعباس و ۳۷۲ کیلومتری شیراز فاصله دارد.

اخبار مرتبط

مناطق سیل زده بسرعت بازسازی می شود

افزایش ۲۵ درصدی آمار سرقت در خراسان شمالی

توسعه اردوگاهها برای اسکان زائران در ایلام در دستور کار قرار گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha