واکنش برخی کاربران فضای مجازی به تئاتر مخاطب

واکنش برخی کاربران فضای مجازی به تئاتر مخاطب

به گزارش سراج24؛ تئاتر مخاطب مدتی است واکنش بسیاری از فعالین فضای مجازی را برانگیخته است. بطوری که محتوای جنسی و خشونت بار آن مورد انتقاد همه اقشار حتی بسیاری از هنرمندان نیز بوده. سوال اصلی اما این است که چرا چنین تئاتری باید از وزارت ارشاد مجوز بگیرد، و چرا چنین انفعالی را در این وزارت خانه مهم شاهد هستیم؟ در ادامه برخی واکنش ها علیه این تئاتر را مشاهده میکنیم.

روش های جدید برای دریافت گرین کارت در هنر: مثلا تئاتر مخاطب: کلیکسیون تجاوز رو داره، تجاوز پدر به دختر باردار، بعد ازش فیلم میگیره و تجاوز برادر به خواهر بعد خواهر رو میکشه. تجاوز یک کارگردان به  نوزاد یک همکار...
برای گرین کارت حاضریت چه تابوهایی را بکشنید و بی حیا باشید؟
احسان رشیدی

بعد از دهه هفتاد به بعد شاهد ساخت سریال هایی با ژانر سیاه نمایی و نمایش ناکامامی هایی از جامعه بودیم، انقدر بی تفاوت به این امر گذشت تا بخودشون جرات دادند نمایش مبتذلی مثل مخاطب رو اجرا کنند...
حسین سعیدی

تئاتر مخاطب در بخشی از خود ترویج عقاید و افکار پلید بهاییت است. و در کلیت ماجرا به دنبال فراهم اوردن بستر و امادگی ذهنی جامعه برای قبح شکنی و اعمال دون شان انسایت است.
احمد حسنی

تئاتری به نام مخاطب زمانی که اکران شد صرفا 6 تماشاگر داشت که به لطف استفاده از کلمات شنیع در متن و داستان منزجر کننده تخیلی، میخواست بصورت خود ساخته علیه خود هجمه ایجاد کند. کاری نخ نما شده، برای گذایی در گیشه. وزارت ارشاد بگوید چرا به چنین تئاتری مجوز داده؟
محمدرضا توکلی

مهم تر از اجرای تئاتر مخاطب، اینه که بفهمیم چرا سیستم سیاست گذاری و مدیریت فرهنگی کشور دارای چنین باگ هایی است که هر چند وقت یکبار ما شاهد چنین فجایعی هستیم!
جمشید

گویا از وزارت ارشاد کاری بر نمیاد، فلذا از وزارت بهداشت تقاضا دارم به اوضاع کثیف موجود در سینما و تئاتر نظارت داشته باشه تا نمایش هایی مثل مخاطب دیگه تکرار نشه.
اسفندیار محتشمی

اخبار مرتبط

مراسم عزاداری شام غریبان

معاون رئیس جمهور: خبرنگاران باید پیام حق و شهدای راه حق را به جهانیان برسانند

سیدالشهدا(ع) روز عاشورا چه گفتند؟

1 نظر

ارسال نظر

capcha