انتقاد تند بازیکنان و مربیان از بی برنامگی تیم ملی

انتقاد تند بازیکنان و مربیان از بی برنامگی تیم ملی

به گزارش سراج24؛ پیش از دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل الجزایر، مصاحبه‌های کوتاهی از بازیکنان و مربیان تیم ملی ایران در ارتباط با شرایط آماده‌سازی این تیم از شبکه سوم سیما منتشر شد که حاکی از نارضایتی گسترده ملی‌پوشان بود.

در حالی که در پنجره بازی‌های ملی اکثر تیم‌های سه یا چهار بازی دوستانه و رسمی را برگزار کردند، بازی های تدارکاتی تیم ملی یک به یک لغو شد و ایران در نهایت، راهی قطر شد که این روزها آب و هوای گرم این کشور مانع از برگزاری اردوی سایر کشورهای مطرح در قطر شده است اما تیم ملی حدود دو هفته بدون برگزاری بازی  (تا قبل از دیدار با قطر) در این کشور به تمرین پرداخت که با انتقادات زیادی همراه بود.

احسان حاج‌صفی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در ارتباط با شرایط کنونی این تیم گفت: تیم ملی تنها بود؛ الان تنهاتر شده است.

نیش انتقادات سردار آزمون از وضعیت این تیم تیزتر بود و او اظهار کرد: "بدترین برنامه ریزی سال است. دم فدراسیون گرم. برنامه ریزی توپ است! فردا که نتیجه نگیریم، چه کسی را مقصر می‌دانند؟"

مهدی طارمی که تمایل زیادی به گفت‌وگو نداشت، خطاب به تصویربردار تلویزیونی گفت که " از این زمین افتضاح هم فیلم بگیر و نشان بده"!

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران هم در وصف شرایط کنونی تیمش گفت: "نمی‌توانم بگویم شرایط خوب است".

امیرحسین حسین‌زاده، مهاجم جوان استقلال در این گفت و گو کوتاه گفت که این شرایط نرمال نیست.

تیم ملی ایران در پایان اردوی خود در قطر، دیشب از ساعت ۲۲:۵۰ به مصاف الجزایر رفته که بازیکنان اصلی خود را در این دیدار به میدان نفرستاده است.

اخبار مرتبط

قیمت نفت سنگین ایران کاهش یافت

بازیکنانی که راه دروازه ایران را می‌شناختند!

پرسپولیس مشکل مهاجم را حل کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha