نمایندگان مجلس در نامه به رهبر انقلاب: با همراهی دولت برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش می‌کنیم

نمایندگان مجلس در نامه به رهبر انقلاب: با همراهی دولت برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش می‌کنیم

به گزارش سراج24؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب از بیانات ایشان در آغاز سال سوم مجلس تقدیر کردند.

متن نامه بدین شرح است:

سخنان رهگشای حضرتعالی در دیدار سالانه با نمایندگان منشور مجلس انقلابی و همچنین چارچوب عملی برای اقدامات مجلس در نیمه دوم عمر خود است.

مجلس را مسئول و متولی نقد درونی در ابعاد ملی می دانیم و با تقویت بعد نظارت چشمان تیزبین ملت در رصد وضعیت کشور به ویژه بخش های دولتی خواهیم بود و نقاط قوت و آسیب پذیری ها را با دقت زیرنظر می گیریم.

محبت حضرتعالی در بیان این نکته که تعبیر مجلس انقلابی تعبیر حقیقی خود را قدر می شناسیم و تلاش خواهیم کرد تا عمل فردی یکایک ما و همچنین برون داد جمعی مجلس، انقلابی بماند چرا که می دانیم انقلابی ماندن مهم تر از انقلابی بودن است.

مسئولیت تمامی قوانین و مصوبات مجلس را برعهده می گیریم و با هیچ طرح و لایحه ای برخوردی خلاف منافع و مصالح ملت نخواهیم کرد.

با همراهی دولت با اصلاح اساسی ساختار بودجه در سال های 1402 و 1403 برای رفع ام‌الخبائث مشکلات اقتصادی کشور که همان کسری بودجه است و مسیر اصلاح و جراحی اساسی در معیشت مردم را تنگ کرده است، تلاش می کنیم.

اخبار مرتبط

تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت تا پایان سال

مهر تایید بر اختیار حکومت در تعیین سقف اجاره‌بها

خاندوزی: موتورهای تولید تورم را خاموش کردیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha