حشد شعبی یک طرح تروریستی را در شهر مقدس سامراء خنثی کرد

حشد شعبی یک طرح تروریستی را در شهر مقدس سامراء خنثی کرد

به گزارش سراج24؛ نیروهای حشد شعبی روز شنبه توطئه تروریست‌ها علیه غیرنظامیان ساکن شهر مقدس سامراء در جنوب صلاح الدین (شمال عراق) را ناکام گذاشتند.

خبرگزاری «بغداد الیوم» بدون اشاره به جزئیات این طرح تروریستی به نقل از یک منبع امنیتی عراق نوشت که تروریست‌ها قصد داشتند این طرح را برای هدف قرار دادن غیرنظامیان ساکن جنوب استان صلاح الدین اجرایی کنند.

وبسایت «الحشد» در این باره گزارش داد که تیپ 42 حشد شعبی روز شنبه طرح آماده داعش برای هدف قرار دادن ساکنان جنوب صلاح الدین خنثی شد.

در وبسایت الحشد آمده که تیپ 48 دو بمب آماده انفجار را در ناحیه «سید غریب» در نزدیکی شهر مقدس سامراء که برای هدف قرار دادن اهالی این ناحیه جاسازی شده بود، کشف و ضبط کرده‌اند.

داعش طی ماه‌های گذشته به دفعات سعی کرده است به مناطق مختلف صلاح‌الدین از جمله شهر مقدس سامراء نفوذ کند که هر بار با مقاومت نیروهای حشد شعبی مواجه شده است.

حیدر العبادی نخست‌وزیر سابق عراق نوزدهم آذرماه سال 1396 ه.ش. آزادسازی کامل خاک این کشور از لوث داعش را اعلام کرد، اما تعقیب تروریست‌های داعشی و پاک‌سازی کامل عراق از سوی حشد شعبی و ارتش همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

مغز متفکر داعش در کمین «حشد شعبی» گرفتار شد

آغاز عملیات ضد تروریستی در شمال غرب «سامرا»

حمله پهپادی به حشد شعبی در مرز عراق و سوریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha