بیانیه ۸ هزار مداح درباره «عنکبوت مقدس»

بیانیه ۸ هزار مداح درباره «عنکبوت مقدس»

به گزارش سراج24؛ ۸ هزار نفر از مداحان بسیجی در محکومیت سازندگان و برخورد قاطع با حامیان داخلی فیلم «عنکبوت مقدس» بیانیه‌ای صادر کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است: 

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ/ می‌خواهند نور خدا را با دهان‌هایشان خاموش کنند، در حالی که خدا کامل‌کننده نور خود است، گرچه کافران خوش نداشته باشند.

بار دیگر مزدوران و برنامه‌نویسان استکبار جهانی و مهره‌های دست نشانده داخلی و خارجی آنان با ساخت فیلم موهن «عنکبوت مقدس» و با طراحی جنگ نرم و فرهنگی به اعتقادات میلیون‌ها مسلمان و شیعه توهین کرده و به ساحت مقدس و صحن و سرای نورانی امام مهربانی‌ها، علی بن موسی الرضا(ع) بی‌احترامی کردند.

عنکبوت مقدس نه تنها توهین به بارگاه قدسی ثامن الحجج (ع) است، بلکه توهین به اسلام و تمام ادیان الهی است. لذا وظیفه تمام مسلمین و دوستداران آن امام همام است که در برابر این عمل شنیع و اقدام جاهلانه، بی‌تفاوت نباشند و با محکومیت آن، از عاملان اینگونه رفتارها اعلام برائت کنند.

سازمان بسیج مداحان در این بیانیه ضمن اعلام انزجار ۸۰۰۰ نفر از بسیجیان مداح سراسر کشور از این حرکت شنیع و موهن، با مطالبه‌ از نهادهای مربوط اعم از وزارت ارشاد، وزارت امورخارجه و تمام دستگاه‌های ذی‌ربط در پاسخ قاطع و فوری به این اقدام توهین آمیز، درخواست محاکمه، ممنوع التصویری و برکناری از هرنوع اجرا در رسانه ملی برای توهین‌کنندگان، حامیان و خائنان به ساحت مقدس و منور آن امام الرئوف علیه آلاف التحیه والثناء هستند.» 

آهو تو را شناخت و نشناخت دشمنت
گاه آدمی به مرتبه حیوان نمی‌رسد

از کینه نمک به حرامان روزگار
آسیب و لطمه‌ای به نمکدان نمی‌رسد

از نانجیبی خدا زده کوچکترین گزند
بر ساحت مقدس سلطان نمی‌رسد

اخبار مرتبط

مداحی حسین طاهری در دیدار پیشکسوتان دفاع مقدس با رهبر انقلاب + ویدئو

توصیه‌های مهم حاج‌قاسم به مداحان چه بود؟ + فیلم

مداح باید شغل داشته باشد تا دنبال پاکت گرفتن نرود

0 نظر

ارسال نظر

capcha