برگزاری اجتماع بزرگ "سلام فرمانده" در دورود

برگزاری اجتماع بزرگ "سلام فرمانده" در دورود

به گزارش سراج24؛ سید اصغر موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار سراج24، اظهار داشت: همزمان با سالروز ولادت حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا(ع)، جشن میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و تجمع مردمی سلام فرمانده به منظور عرض ارادت عمومی مردم به ساحت امام زمان(عج)، در ورزشگاه تختی این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه پویش و اجتماع دهه نودی‌های شهرستان دورود حرکتی کاملاً مردمی‌است، تصریح کرد: موسسه ریحانه النبی (س) یک مجموعه‌ای کاملا مردمی است و این مراسم به همت موکب و هیئت ریحانه النبی(س) شهرستان دورود، با همراهی فرمانداری، دفتر امام جمعه، آموزش و پرورش، شهرداری، سپاه، هیأت‌های مذهبی و موکب‌های  در این شهرستان برگزار می‌شود.

مسئول ستاد مردمی پویش سلام فرمانده در شهرستان دورود با بیان اینکه پویش و اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» روز شنبه ۲۱  خرداد در ورزشگاه تختی دورود برگزار می‌شود، گفت: این مراسم ساعت ۹ صبح با حضور خانواده‌ها و دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها، با حضور خواننده این اثر، «ابوذر روحی» همراه خواهد بود.

 موسوی در ادامه گفت: خانواده‌ها می‌توانند برای حضور و ثبت‌نام در اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» در شهرستان دورود ، عدد یک را به 3000265858 پیامک کنند.

اخبار مرتبط

برگزاری همایش ناظرین عضو شبکه بازرسی و نظارت بر انتخابات دورود

تنش شدید آبی در دیار چشمه‌ها

اجتماع بزرگ سرود «سلام فرمانده» در کرمانشاه برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha