سردار رحیمی: دوره بزن و دررو برای افراد شرور تمام شده است

سردار رحیمی: دوره بزن و دررو برای افراد شرور تمام شده است

به گزارش سراج24؛ سردار حسین رحیمی؛ رئیس پلیس تهران بزرگ در گفتگو با تسنیم در حاشیه گرداندن هفت تن از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری طی هفته جاری در محله مرتضی‌گرد به سمت ماموران پلیس حمله‌ور شده و یکی از آنان را نیز با قمه مجروح کرده بودند، اظهار کرد: یکشنبه شانزدهم خرداد ماه، وقوع یک درگیری خانوادگی از سوی اهالی محله مرتضی‌گرد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد. 

وی افزود: با اعلام این خبر، مامور کلانتری 171 مصطفی خمینی بلافاصله خود را به محل درگیری رساند و بررسی‌های اولیه را آغاز کرد. 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در جریان تحقیقات مامور نیروی انتظامی، هفت نفر از اراذل و اوباش محله مرتضی‌گرد به سمت مامور پلیس با چاقو حمله‌ور شدند و وی را هدف ضرب و جرح قرار دادند. 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مامور نیروی انتظامی که در این درگیری از ناحیه دست و صورت مجروح شده بود، با رشادت و با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح به سمت متهمان تیراندازی کرد. 

وی افزود: در جریان این تیراندازی، 2 متهم مجروح و با کمک 5 نفر دیگر که در درگیری حضور داشتند، به سرعت از محل حادثه متواری شدند. 

سردار رحیمی تصریح کرد: بدین ترتیب، تیمی از ماموران پلیس امنیت بلافاصله وارد عمل شدند و با رصدهای اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه پنج متهم فراری را کمتر از 24 ساعت شناسایی کردند. 

وی افزود: ماموران پلیس امنیت پس از دریافت این اطلاعات مهم در عملیات همزمان پنج متهم را در یکی از استان‌های غربی کشور هنگام خروج از مرز دستگیر کردند. 

رئیس پلیس تهران گفت: اقتدار پلیس یک بحث جدی است و اینطور نیست که این‌ها بخواهند بزنند و در بروند؛ دوره بزن و دررو به خصوص برای افراد شرور تمام شده است و حتی خارج از ایران هم بروند ما این‌ها را رها نخواهیم کرد؛ این افراد را در چنگال عدالت و قانون قرار می‌دهیم و شدیدترین برخوردها را خواهیم کرد؛ پلیس مقتدرانه با این افراد شرور برخورد می‌کند. 

رحیمی خاطرنشان کرد: به‌زودی برای نظم و برقراری امنیت بیشتر برنامه‌ریزی شده است تا یک کلانتری در محله مرتضی‌گرد ساخته شود.

اخبار مرتبط

مفسدان و محتکران اقتصادی ستون پنجم دشمنان هستند

سردار رحیمی: جرم سازمان یافته در پایتخت نداریم

سردار رحیمی: آخرین شهرآورد قرن در آرامش و انضباط برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha