شناسایی هویت ۴۳ جان‌باخته حادثه متروپل/آواربرداری شتاب گرفت

شناسایی هویت ۴۳ جان‌باخته حادثه متروپل/آواربرداری شتاب گرفت

به گزارش سراج24؛ احسان عباس‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ‌با تلاش گروه‌های جست‌وجو و آواربردار در 15 روز از حادثه متروپل 43 پیکر از زیر آوار خارج و برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شدند، اظهار داشت: پیکرها پس از احراز هویت و شناسایی به خانواده‌هایشان تحویل داده شد تا به خاک سپرده شوند.

وی با بیان اینکه "برای هر 43‌ جان‌باخته حادثه متروپل آبادان جواز دفن صادر و تا صبح امروز پیکر 41 نفر به خاک سپرده شده است"، افزود: ‌اکنون عملیات آواربرداری در ساختمان متروپل آبادان با شتاب بیشتری در حال انجام است و در روزهای آینده تصمیم نهایی برای نوع تخریب باقی‌مانده ساختمان گرفته می‌شود.

خاک‌سپاری پیکرهای 2 جان‌باخته متروپل در قطعه ورزشکاران آبادان

پیکرهای 2 مربی رزمی‌کار آبادانی که در حادثه متروپل جان باختند امروز تشییع و در قطعه ورزشکاران آرامستان آبادان به خاک سپرده شد. در آیین تشییع پیکرهای عبدالرحمن و عبدالامیر بهبهانی 2 برادر جان‌باخته حادثه متروپل آبادان جمعی از اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با تسلیت به جامعه ورزش و شهروندان آبادانی گفت: برادران بهبهانی از مربیان خوشنام رشته‌های رزمی منطقه آزاد اروند بودند که پیکرهای آنها در قطعه ورزشکاران به خاک سپرده شد.

علی رضایی‌شکیب اظهار داشت: حادثه متروپل آبادان از حوادث تلخ و جانسوزی است که جامعه ورزشی را نیز داغدار و باعث تألم خاطر همگان شد.

اخبار مرتبط

ریزش مجدد متروپل یک کشته بر جای گذاشت

دومین دادگاه رسیدگی‌ به پرونده حادثه متروپل آبادان تشکیل شد

خدمت‌رسانی 24ساعته جهادی‌ها در همسایگی متروپل

0 نظر

ارسال نظر

capcha