شناسایی هویت ۴۳ جان‌باخته حادثه متروپل/آواربرداری شتاب گرفت

شناسایی هویت ۴۳ جان‌باخته حادثه متروپل/آواربرداری شتاب گرفت

به گزارش سراج24؛ احسان عباس‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ‌با تلاش گروه‌های جست‌وجو و آواربردار در 15 روز از حادثه متروپل 43 پیکر از زیر آوار خارج و برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شدند، اظهار داشت: پیکرها پس از احراز هویت و شناسایی به خانواده‌هایشان تحویل داده شد تا به خاک سپرده شوند.

وی با بیان اینکه "برای هر 43‌ جان‌باخته حادثه متروپل آبادان جواز دفن صادر و تا صبح امروز پیکر 41 نفر به خاک سپرده شده است"، افزود: ‌اکنون عملیات آواربرداری در ساختمان متروپل آبادان با شتاب بیشتری در حال انجام است و در روزهای آینده تصمیم نهایی برای نوع تخریب باقی‌مانده ساختمان گرفته می‌شود.

خاک‌سپاری پیکرهای 2 جان‌باخته متروپل در قطعه ورزشکاران آبادان

پیکرهای 2 مربی رزمی‌کار آبادانی که در حادثه متروپل جان باختند امروز تشییع و در قطعه ورزشکاران آرامستان آبادان به خاک سپرده شد. در آیین تشییع پیکرهای عبدالرحمن و عبدالامیر بهبهانی 2 برادر جان‌باخته حادثه متروپل آبادان جمعی از اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان با تسلیت به جامعه ورزش و شهروندان آبادانی گفت: برادران بهبهانی از مربیان خوشنام رشته‌های رزمی منطقه آزاد اروند بودند که پیکرهای آنها در قطعه ورزشکاران به خاک سپرده شد.

علی رضایی‌شکیب اظهار داشت: حادثه متروپل آبادان از حوادث تلخ و جانسوزی است که جامعه ورزشی را نیز داغدار و باعث تألم خاطر همگان شد.

اخبار مرتبط

دومین دادگاه رسیدگی‌ به پرونده حادثه متروپل آبادان تشکیل شد

خدمت‌رسانی 24ساعته جهادی‌ها در همسایگی متروپل

عملکرد دولت و مسئولان در حادثه متروپل چگونه بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha