مهدوی‌کیا:

تاوان جوانگرایی را دادیم

تاوان جوانگرایی را دادیم

به گزارش سراج24؛ مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی فوتبال امید بعد از تساوی تیمش مقابل ازبکستان و ناکامی در صعود از دور گروهی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا گفت: بازی خیلی خوبی بود و هر دو تیم خیلی خوب بازی کردند. اگر می‌توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم، برنده این بازی می‌شدیم. این بازی برای هر دو تیم خوب بود. فکر می‌کنم شماره 20 ازبکستان بهترین بازیکن‌شان در نیمه اول بود و ما را با مشکل مواجه کرد.
او درباره حذف تیمش از دور گروهی گفت: ما با یک تیم جوان به این مسابقات آمدیم. فکر می‌کنیم تاوان این تصمیم را هم دادیم و شاهد نتایج هم بودیم. هدف ما رفتن به المپیک است و قصدمان این بود که تیم جوان ما در این بازی‌ها کسب تجربه کند. ما از این مسابقات کنار رفتیم چون به ترکمنستان باختیم. این یک حقیقت است.
مهدوی‌کیا با تمجید از فوتبال تیمش گفت: فوتبال خوبی بازی کردیم. در هر سه بازی ار رقبای خودمان بهتر بودیم. فقط نتیجه لازم را کسب نکردیم. دو مشکل بزرگ داریم. یکی از آن‌ها گلزنی است و یکی هم مشکل بدنی بازیکنان است که در لیگ ایران نیمکت نشین هستند و در شرایط بازی نیستند و این دو مشکل اساسی ما است.
او درباره سه رقبای تیمش در این بازی ها گفت: ازبکستان تیم جوان و خیلی خوبی بود و فوتبال خوبی را انجام داد. قطر با یک تیم باتجربه آمده بود و در بازی با این تیم از قطر بهتر بودیم. ترکمنستان هم با سه بازیکن باتجربه آمده بود و فکر می‌کنم خوش‌شانس بود که از این گروه صعود کرد.

اخبار مرتبط

پدر تحریم ایران، چه نقشه ای دارد؟

ادامه وضعیت نارنجی در فیروزکوه / هشدار مدیریت بحران نسبت به حضور در حاشیه رودها

بازیکنانی که راه دروازه ایران را می‌شناختند!

0 نظر

ارسال نظر

capcha