فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش:

تجهیزات ارتش تا پایان عملیات آواربرداری در متروپل می‌مانند

تجهیزات ارتش تا پایان عملیات آواربرداری در متروپل می‌مانند

به گزارش سراج24؛ امیر سرتیپ دوم ستاد حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب، درباره فعالیت‌های ارتش در حادثه متروپل آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: ارتش از همان لحظه‌های نخست ریزش متروپل در آبادان، تیپ 72 مستقر در پادگان دژ و نیرو‌های پایگاه دریایی خرمشهر را به صورت داوطلبانه وارد عمل کرد.

وی افزود: این نیرو‌ها پس از ورود به محل حادثه با استفاده از تجهیزاتی که داشتند مشغول به آواربرداری شدند. همچنین، این نیروها در حوزه تأمین مواد غذایی و آب آشامیدنی برای مردم و امدادگران نیز فعالیت داشتند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب با بیان اینکه تعدادی از ادوات مهندسی ارتش نیز متناسب با نیاز به منطقه اعزام شدند، تصریح کرد: البته تجهیزاتی از شرکت نفت، هلال احمر و آتش‌نشانی، قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه در آن منطقه حضور دارند.

وی ادامه داد: در کنار همه دستگاه‌ها، تجهیزاتی از قبیل بیل مکانیکی و لودر نیز از ما درخواست کردند که بلافاصله به منطقه اعزام شد. هنوز هم تعدادی از این تجهیزات در منطقه حضور دارند و قرار است تا پایان عملیات حضور داشته باشند.

امیر بیدادی بیان داشت: ارتش علاوه بر آواربرداری در حادثه متروپل آبادان در حوزه امداد و نجات نیز فعال بود و این حضور را تا کنون ادامه داده است.

وی در پایان گفت: ارتش تا هر زمان که نیاز باشد در صحنه حضور خواهد داشت و کمک‌رسانی خواهد کرد.

اخبار مرتبط

آزادگان، میراث‌داران افتخارآفرین ۸ سال دفاع مقدس هستند

پرونده اداری و انتظامی برای متخلفان متروپل تشکیل شود

هشدار ایران به هرگونه ماجراجویی نظامی رژیم صهیونیستی

0 نظر

ارسال نظر

capcha