برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در امنیت کامل

برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در امنیت کامل

به گزارش سراج24؛ سردار حسین رحیمی در حاشیه حضور در قرارگاه انتظامی، امنیتی و ترافیکی روح‌الله با حضور در جمع خبرنگاران به تشریح وضعیت امنیت مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) پرداخت و گفت: برای سی و سومین مراسم سالگرد ارتحال امام راحل، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، با به کارگیری ۲۰ هزار نیرو در بخش‌های انتظامی ترافیکی و امنیتی همه تلاش خود را به کار بست تا خدمت رسانی لازم را در حوزه‌های انتظامی و ترافیکی به مردم ارائه کند.

 رحیمی با اشاره به اینکه تامین امنیت، آرامش و آسایش خاطر شهروندان در راس برنامه‌های نیروهای انتظامی است، گفت: مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ مشکل انتظامی ترافیکی و امنیتی برگزار شد.

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ مهیدات و ملاحظات صورت‌گرفته انتظامی ترافیکی و امنیتی، مراسم سالگرد ارتحال امام راحل در امنیت آرامش و انضباط مثال‌زدنی برگزار شد.

وی با اشاره به بیانات روشنگرانه و مدبرانه مقام معظم رهبری گفت: این فرمایشات نصب العین و سرلوحه کارها و برنامه‌های ما خواهد بود. در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،   پلیس خدمتگزاری به مردم را برای خود بزرگترین شان و افتخار می‌داند.

اخبار مرتبط

تهدید مستاجران ممنوع!

تشریح روند دستگیری سارقان صندوق امانات

حضور شهردار تهران در غرفه شرکت بهره برداری مترو

0 نظر

ارسال نظر

capcha