بازتاب سخنرانی مقام معظم رهبری در رسانه‌های عربی

بازتاب سخنرانی مقام معظم رهبری در رسانه‌های عربی

به گزارش سراج24؛ شبکه های تلویزیونی الجزیره، المیادین و پایگاه خبری العهد ارگان حزب الله لبنان به طور همزمان این سخنرانی را پوشش دادند.

شبکه خبری الجزیره قطر نوشت آیت الله خامنه ای در مراسم سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران محاسبات آمریکایی ها و دشمنان را نسبت به کشورش «اشتباه» توصیف کرده و آنان را به تلاش برای تحریک ملت علیه نظام حاکم متهم کرد.

وی افزود امروزه مهم ترین آرزوی دشمنان برای ضربه زدن به کشورمان بر اعتراضات مردمی متکی است اما محاسبات دشمنان همانند بسیاری از محاسبات شان در گذشته اشتباه است. دشمن بر رو در رو کردن ملت با نظام در ایران چشم امید دوخته است و شیوه اعتراضات را در پیش گرفته است. 

آیت الله خامنه ای خاطرنشان کرد که یونان به دستور آمریکا نفت ایران را به سرقت برد اما تهران در بازپس گیری آن با موفقیت عمل کرد. 

شبکه المیادین لبنان نیز می افزاید آیت الله خامنه ای در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب ایران گفت: انقلاب ایران به دنبال شکست غربی ها در شرط بندی هایشان به یک درخت پایدار تبدیل شده است . 

این شبکه با شااره به سخنان رهبر معظم انقلاب نوشت غربی ها سعی دارند برای ایران قانون حقوق بشر وضع کنند اما این نیرنگی بیش نیست.

تارنمای شبکه تلویزیونی العهد در انعکاس مراسم سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و سخنان رهبر معظم انقلاب  نوشت  امام خامنه ای در مراسم ارتحال امام راحل قدس سره فرمودند: محاسبات دشمنان اشتباه است و دشمن دچار توهم شده است اگر تصور کند که می تواند ملت را در برابر نظام اسلامی در ایران قرار دهد. 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) در اجتماع پرشور مردم در مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب به مناسبت سی‌وسومین سالگرد عروج امام خمینی(ره) سخنرانی کردند. 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha