معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری خبر داد؛

تاکید ویژه‌ رییس جمهور برای تزریق اعتبارات به استان‌ها در حوزه اشتغال

تاکید ویژه‌ رییس جمهور برای تزریق اعتبارات به استان‌ها در حوزه اشتغال

به گزارش سراج24؛ انسیه خزعلی روز پنج شنبه، ۱۲ خرداد در بازدید از نمایشگاه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در تبریز با بیان اینکه اشتغال خانواده محور یکی از موضوعات مهم و جدی بوده که در دولت سیزدهم به آن توجه ویژه شده است، اظهار کرد: اشتغال زنان سرپرست خانوار و فرزندان این زنان در اولویت قرار دارد.

وی با تاکید بر توجه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به شرکت‌های دانش بنیان و مشاغل خانگی، ادامه داد: پشتیبانی ویژه‌ای از این مشاغل انجام خواهد شد، اگر کارآفرینان تضمین تامین مواد اولیه، نیاز سرمایه‌ای و فروش آنها را انجام دهند، تسهیلات مربوطه اخذ خواهد شد.

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری با بیان این‌که اعتبارات در نظرگرفته شده برای اشتغال آفرینی بانوان آذربایجان شرقی، ۲۰ میلیارد تومان است، گفت: با توجه به فعالیت‌های انجام گرفته در هر استان امکان افزایش اعتبار در هر استان وجود دارد.

وی گفت: اعتبارات مشاغل خانگی در دولت سیزدهم نسبت به دوره‌های قبل رشد بسیار قابل توجهی داشته است، برای هر استانی با توجه به شرایط خود و نسبت به جمعیت زنان خصوصا زنان سرپرست خانوار اعتبار متفاوتی در نظر گرفته می شود.

اخبار مرتبط

بانک اطلاعاتی یکپارچه برنامه‌های اشتغال‌زا ایجاد شود

ترویج اشتغالزایی و عمران و آبادانی با روحیه جهادی ممکن است

قاچاق و واردات بی‌رویه، خنجری به قلب تولید و اشتغال کشور است

0 نظر

ارسال نظر

capcha