نماینده مردم یزد در مجلس:

جوانان برای پرداخت اقساط نهضت ملی مسکن با مشکل مواجه هستند

جوانان برای پرداخت اقساط نهضت ملی مسکن با مشکل مواجه هستند

به گزارش سراج24؛ محمدصالح جوکار در جلسه شورای مسکن استان یزد که با حضور نایب رئیس مجلس برگزار شد، با اشاره به اینکه سفر آقای نیکزاد به یزد همراه با پیشبرد بسیاری از اهداف در استان یزد است، اظهار داشت: تمام مردم دکتر نیکزاد را با طرح مسکن مهر می‌شناسند که یک کار خارق العاده در آن زمان انجام گرفت.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس بیان کرد: اگر بخواهیم نهضت ملی مسکن را به پیش ببریم، دستگاه‌های دولتی و خدمات رسان باید نسبت به آن عنایت ویژه داشته باشند. در زمان اجرای مسکن مهر در آن زمان همه چیز بر عهده دستگاه‌ها بود ولی الان به اینگونه نیست و اکثراً امور را پیمانکاری انجام می‌دهند.

وی با اشاره به تفاوت اجرای مسکن مهر و نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: امروز یک جوان با دریافت حقوق ماهیانه بین ۵ تا ۶ میلیون خیلی شرایط دشواری برای اقساط این طرح دارد که باید فکری برای رفع این مشکل اندیشه شود.

جوکار ادامه داد: اکنون دفاتر نمایندگان مجلس مملو از جوانان و افرادی است که برای پرداخت اقساط، درخواست وام دارند که نشان از مشکلات آنها است.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس عنوان کرد: زمین‌هایی که بنیاد مسکن برای ساخت مسکن در ندوشن واگذار کرده، فاقد زیرساخت است و گفته شده که پول شبکه باید پرداخت شود تا انشعاب به آنها داده شود. آنچه که در عرصه عمل است و آنچه بیان می‌شود، تفاوت دارد و مسکن‌های حمایتی در روستا و شهر تفاوتی باهم ندارند و شبکه باید توسط دستگاه‌های خدمات رسان مربوطه ایجاد و مردم فقط حق انشعاب را پرداخت کنند.

اخبار مرتبط

به تهرانی‌ها در قرچک و پیشوا زمین می‌دهیم

ثبت‌نام مجدد نهضت ملی مسکن از ۱۵ تیر

جزئیات افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر

0 نظر

ارسال نظر

capcha