آیت الله سعیدی : دختران ایران اسلامی به برکت انقلاب جایگاه خود را بازیافتند

آیت الله سعیدی : دختران ایران اسلامی به برکت انقلاب جایگاه خود را بازیافتند

به گزارش سراج24؛ آیت الله سیدمحمد سعیدی عصر چهارشنبه در گردهمایی بزرگ دختران آفتاب که در سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در شبستان امام خمینی (ره) برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: دخترانی که امروز در این جمع حضور دارند نتیجه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هستند.

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با بیان اینکه امروز دختران ایران اسلامی به برکت انقلاب جایگاه خود را بازیافتند ابراز داشت: تلاش دشمنان در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر این امر معطوف شده تا دختران ایران اسلامی دخترانی در تراز قرآن و عترت نباشند.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند دختران جامعه ما در جایگاهی باشند که آنها برای جامعه مبتذل خودشان تعریف می‌کنند ابراز داشت: به برکت نهضت امام راحل و با پیروزی انقلاب اسلامی که ماحصل خون هزاران شهید است امروز دختران ما در این جشن بزرگ حضور دارند و همین حضور گسترده موجب عصبانیت دشمنان و از سویی دیگر موجب رضایت حضرت معصومه (س) و امام زمان (عج) است.

آیت الله سعیدی با تقدیر از تولید سرود سلام فرمانده و بازخوانی گسترده آن در سراسر کشور توسط دانش آموزان بیان داشت: دانش آموزان دختر و پسر با خواندن این سرود آمادگی خود را برای پشتیبانی و خدمت به انقلاب و نظام اسلامی اعلام کردند و به فرمانده حقیقی سلام می‌دهند.

اخبار مرتبط

اطلاع رسانی درست ستاد مدیریت بحران خسارات سیل دماوند را کاهش داد

بسته های حمایتی ویژه متناسب با حوزه های هنری به فعالان تعلق می گیرد

دولت ارز را رها نکرده است/واگذاری دارائی های راکد

0 نظر

ارسال نظر

capcha