مغضوبان استقلال همچنان پشت درهای بسته تیم ملی/ کلمبیا گزینه‌ای که به سرانجام نرسید

مغضوبان استقلال همچنان پشت درهای بسته تیم ملی/ کلمبیا گزینه‌ای که به سرانجام نرسید

به گزارش سراج24؛ محمد جماعت در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: تا این ساعت که تمرین تیم ملی در جریان است، ۵ بازیکن استقلال که کنار گذاشته شده بودند همچنان غایب هستند و اجازه ورود به اردو را ندارند. تا این لحظه تصمیم جدیدی مبنی بر لغو تصمیم قبلی از سوی سرمربی و فدراسیون به ما ابلاغ نشده و بازیکنان استقلال همچنان در تمرین حضور ندارند. 

وی ادامه داد: هنوز تصمیم جدیدی از سوی سرمربی تیم ملی و فدراسیون اتخاذ نشده و فردا هم قرار است راهی دوحه شویم. البته این احتمال وجود دارد تا ساعت ۱۳ فردا که راهی دوحه می‌شویم تصمیم جدیدی گرفته شود و هرچه باشد در دستور کار قرار می‌گیرد.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی یادآور شد: امروز ۴ بازیکن دیگر به جمع ما اضافه شدند؛ امیر عابدزاده، علیرضا جهانبخش، سیدمجید حسینی و سعید عزت‌اللهی خارج از کشور بودند و به تمرین اضافه شدند. البته سردار آزمون با توجه به اینکه یکی از اقوام نزدیکش فوت شده بود با اجازه سرمربی تیم ملی اردو را ترک کرد. حسین کنعانی‌زادگان هم با توجه به اینکه نمی‌توانست در بازی‌های دوستانه پیش رو حضور داشته باشد از جمع ما خارج شد. میلاد محمدی هم صبح امروز به ما اعلام شد تستش مثبت شده و اردو را ترک کرد.

جماعت در خصوص اردوی تیم ملی فوتبال ایران در کشور قطر یادآور شد: براساس آنچه تا این لحظه به ما اعلام شده دو هفته کمپ و اردوی تمرینی داریم؛ بخش‌های مختلف فدراسیون در حال رایزنی هستند که به یاری خدا بتوانیم یک یا دو یا سه بازی در حالت ایده‌آل داشته باشیم، تا این لحظه هیچ قراردادی قطعی نشده اما مذاکرات سازنده و خوبی در جریان است.

وی در خصوص برگزاری جلسه‌ای که با حضور حمید استیلی، مصطفی آجورلو و میرشاد ماجدی درخصوص وضعیت بازیکنان استقلال برگزار شده بود، گفت: پس از برگزاری مجمع مدیریت باشگاه استقلال با رفتاری بزرگ‌منشانه با مسئولان فدراسیون و سرمربی تیم ملی جلسه‌ای گذاشتند و در خصوص این موضوعات صحبت شد. فکر می‌کنم مشخص بود که رفتار قابل دفاع و حرفه‌ای از سوی دوستان انجام نشد و به همین خاطر باشگاه استقلال عذرخواهی کرد. منتظریم ببینیم کادرفنی تیم ملی چه تصمیمی می‌گیرد.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی در خصوص ماجرای بازی با اروگوئه و طولانی بودن سفر به این کشور، اظهار داشت: بهترین پروازی که از دوحه به اروگوئه وجود داشت بیش از ۲۸ ساعت بود اما ماجرای کانادا تفاوت داشت، روزی که می‌خواستیم اردو در این کشور را طراحی کنیم برنامه این بود که دو هفته آنجا باشیم و سه بازی داشته باشیم. برای بازی با کانادا قرارداد بسته بودیم، در مورد اکوادور تفاهم کامل روی جزئیات انجام شده بود و به دنبال این بودیم با کلمبیا هم بازی سوم را برگزار کنیم.

وی افزود: در مورد بازی با اروگوئه مسأله متفاوت است؛ این یک بازی است که بیش از ۲۰ ساعت پرواز در انتظار ملی‌پوشان خواهد بود اما در مورد قطر بنا نیست سه بازی انجام بدهیم. حداقل یک بازی است و مبتنی با وضعیتی که در مذاکرات خواهیم داشت و وضعیت تیم ملی ممکن است دو و در حالت ایده‌آل سه بازی باشد اما فکر می‌کنم به سه بازی نرسیم.

اخبار مرتبط

قیمت نفت سنگین ایران کاهش یافت

پدر تحریم ایران، چه نقشه ای دارد؟

ادامه وضعیت نارنجی در فیروزکوه / هشدار مدیریت بحران نسبت به حضور در حاشیه رودها

0 نظر

ارسال نظر

capcha