نامگذاری معبری در منطقه ۱۲ به نام شهید "صیاد خدایی"

نامگذاری معبری در منطقه ۱۲ به نام شهید "صیاد خدایی"

به گزارش سراج24؛ کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران با حضور اعضای این کمیسیون تشکیل جلسه داد.

در ابتدای این جلسه نرگس معدنی پور رئیس کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران با اشاره به پرونده های نامگذاری معابر که از ابتدای دوره ششم شورای اسلامی شهر تهران به نتیجه نرسیده اند، بیان داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت رسیدگی به پرونده ها می بایست هر چه سریعتر در مورد آن دسته از پرونده هایی که به‌ مناطق ارجاع شده بودند، تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی با اشاره به شهادت شهید صیاد خدایی و پیشنهاد مطرح شده در صحن شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نامگذاری معبری به نام این شهید بزرگوار خاطر نشان کرد: با توجه به پیشنهاد منطقه ۱۲ و بررسی های صورت گرفته در کمیسیون نامگذاری، مقرر گردید تا یکی از معابر واقع در منطقه ۱۲ که در نزدیکی محل شهادت این شهید بزرگوار قرار داشته باشد به نام شهید صیاد خدایی نامگذاری شود.

معدنی پور همچنین از تغییر نام سه بوستان بانوان به نام های بدرالملوک امام، مهری سویزی و فاطمه رهبر خبر داد و اذعان داشت: این بوستان ها در مناطق ۱۵، ۱۶ و ۲۱ قرار دارد.
نامگذاری دو میدان بی نام واقع در منطقه ۵ به نام دو شهیده بزرگوار شهید محبوبه دانش آشتیانی و شهید فاطمه جعفری از دیگر مصوبات کمیسیون بود.

گفتنی است در این جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران به ۲۲ پرونده رسیدگی شد که برخی از پرونده ها به دلیل عدم تکمیل مستندات و مدارک  مجددا به مناطق بازگشت داده شد.

اخبار مرتبط

دوشنبه تا چهارشنبه نیازی به رزرو روزانه طرح ترافیک نیست

اطلاعیه شهرداری تهران در مورد اختلال در سامانه‌های خدماتی شهر

اما و اگرهای افزایش کرایه‌ها/ شهرداری به دنبال رفع مشکلات حقوقی

0 نظر

ارسال نظر

capcha