اعلام زمان امضای قرارداد بیرانوند و پورعلی گنجی/ سرلک در آستانه جدایی

اعلام زمان امضای قرارداد بیرانوند و پورعلی گنجی/ سرلک در آستانه جدایی

به گزارش سراج24؛ رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس امروز (سه‌شنبه) پیش از آغاز مجمع فدراسیون فوتبال اظهار کرد: باید به مجمع برویم و ببینیم قرار است چه اتفاقی می‌افتد.

او درباره مذاکره با دانیال اسماعیلی‌فر گفت: این‌ها شایعه است. با صحبتی که با آقای گل‌محمدی داشتیم، قرار شد بازی آخر هم انجام شود و پس از آن درباره لیست مورد نظرش صحبت کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره توافق با بیرانوند و پورعلی گنجی توضیح داد: با آن‌ها صحبت شده اما بعد از بازی پنج‌شنبه نهایی می‌شود.

درویش درباره نیامدن سرلک برای مذاکره با پرسپولیس بیان کرد: بنا بود بیایند اما نیامدند. اگر نخواهند بیایند به دنبال گزینه جایگزین می‌گردیم.

او در ادامه درباره اخباری مبنی بر تغییر دستیاران گل‌محمدی تصریح کرد: به ما چیزی اعلام نکردند. بنا است بعد از بازی پنجشنبه با آقای گل‌محمدی صحبت کنیم اما تا الان صحبتی راجع به تغییر کادر فنی انجام نشده است.

مدیرعامل پرسپولیس درباره تعیین و تکلیف پول حاصل از عرضه این باشگاه در فرابورس اظهار کرد: باید تعهدات گذشته‌مان را بدهیم و همچنین بخشی از این پول را سرمایه‌گذاری کنیم. به همین دلیل کارگروهی با حضور آقای قربانزاده تشکیل شده که مشخص کنیم منابع در چه راهی هزینه شوند.

او درباره وضعیت کارگزار باشگاه پرسپولیس گفت: تا پایان فصل تغییر نمی کند.

درویش درباره شایعاتی مبنی بر حضور شکوری و خبیری در هیات مدیره پرسپولیس توضیح داد: من بعید می‌دانم در انتخاب اعضای هیات مدیره نقشی داشته باشم. درخواستی برای انتخاب عضو هیات مدیره جدید نداشتیم. این عضو توسط وزیر ورزش انتخاب می‌شود. تا امروز آقای وزیر صحبتی درباره این موضوع نداشته‌اند.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال به این باشگاه اعلام کرده که باید خانبان و باقری را به صورت تمام وقت در اختیار تیم‌ملی قرار دهد، بیان کرد: خیر! فدراسیون فوتبال می‌گفت که با توجه به موانع قانونی، این دو نفر باید از یک جا حقوق بگیرند.

او در پایان درباره وضعیت ادامه حضور سید جلال حسینی در پرسپولیس بیان کرد: این‌ها مسائلی است که در حیطه مدیر فنی تیم است. سید جلال حسینی بزرگ و پیشکسوت تیم است و حتی اگر نخواهد بازی کند،‌ باشگاه از توانایی‌های او بهره خواهد برد.

اخبار مرتبط

واگذاری ۵۱ درصد سهام استقلال و پرسپولیس تا پاییز ۱۴۰۱

پرسپولیس مشکل مهاجم را حل کند

پنجره نقل و انتقالات داخلی پرسپولیس باز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha