افشاریان:

اعضای مجمع معقولانه تصمیم نگیرند اتفاقات بدی در انتظار فوتبال است

اعضای مجمع معقولانه تصمیم نگیرند اتفاقات بدی در انتظار فوتبال است

به گزارش سراج24؛ خداداد افشاریان در حاشیه مجمع امروز فدراسیون فوتبال درباره اینکه شما جزو معدود افرادی هستید که نام‌تان در دستور جلسه برای عزل نیامده، اظهارداشت: 13-14 ماه بعد از آخرین مجمع، امروز نشستی برگزار خواهد شد و دستور جلسه نیز مشخص است. همه اعضا باهوش هستند و حساسیت کار را می‌دانند.

افشاریان افزود: امیدوارم امروز روز خوب و آرامی داشته باشیم و آنچه شایسته است برای فوتبال کشور رقم بخورد. اگر اعضای مجمع نتوانند تصمیم درست و معقولی بگیرند اتفاقات بدی در انتظار فوتبال است به ویژه اینکه امسال سال جام جهانی است و امیدواریم به آرامش برسیم.

وی درباره اینکه عزل عزیزی خادم در دستور جلسه امروز خارج شده آیا او می‌تواند امروز وارد مجمع شود، عنوان کرد: دبیر مجمع آقای کامرانی‌فر است و خودش هم دبیر فدراسیون، آنچه من می‌دانم اینکه با تایید کمیته استیناف این موضوع از دستور جلسه خارج شد و من نمی‌دانم او می‌آید یا خیر باید از خودش بپرسید.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که اگر 4 عضو هیات رئیسه امروز در مجمع عزل شوند تکلیف فدراسیون فوتبال چه می‌شود، تصریح کرد: اساسنامه کاملا شفاف است و هر اتفاقی در این راستا بیفتد عزل یا غیر عزل، اساسنامه کاملا مشخص است.

وی همچنین در خصوص آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان، خاطرنشان کرد: تیم ملی امروز به قطر می‌رود و رایزنی‌های قوی می‌شود تا دیدارهای دوستانه هم برگزار شود.

افشاریان در پاسخ به این سوال که این صحبت بود تیم‌های خارجی در کیش اردو بزنند چطور شده تیم ملی به قطر می‌رود، گفت: روز خوبی داشته باشید، من نمی‌دانم.

اخبار مرتبط

ایران در حد جام جهانی نبود

وزیر ورزش قول داد تیم ملی فوتبال مشکل مالی نداشته باشد

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل الجزایر مشخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha