رهبر انصارالله:

صهیونیسم تهدیدی برای همه مسلمانان است

صهیونیسم تهدیدی برای همه مسلمانان است

به گزارش سراج24؛ از المسیره، عبدالملک بدرالدین الحوثی گفت: حملات صهیونیست یهودی به مسجدالاقصی تحریک‌آمیز بود و با آن پیامی به همه مسلمانان دادند.

وی افزود: صهیونیسم یهودی، تهدیدی برای همه مسلمانان است و مقدسات امت اسلامی را هدف قرار می‌دهد و خطر یهودی - صهیونیستی نشان دهنده آزمون بزرگی برای همه در مواضع و واکنش‌هایشان است.

رهبر انصارالله همچنین گفت: حمله و یورش، اقدامات مقدماتی است تا به اهداف علنی خود برای تخریب مسجدالاقصی دست پیدا کنند.

عبدالملک بدرالدین الحوثی افزود: با جدیت اعلام کردیم که ما بخشی از معادله‌ای هستیم که سید حسن نصرالله آن را اعلام کرد.

وی اضافه کرد: اگر امت اسلامی در حق فلسطین و الاقصی کوتاهی کنند، به معنای قادر ساختن دشمن برای آغاز توطئه‌هایش است. لابی یهود نیز طرح‌هایی دارد که امت اسلامی را هدف قرار می‌دهد.

رهبر انصارالله در ادامه گفت: عربستان و امارات امروز پرچمدار نفاق هستند و تحت عنوان عادی سازی در منطقه اقدام کردند. تجاوز به یمن نیز در راستای توانمند ساختن دشمن اسرائیلی، از میان برداشتن همه موانع و مشکلات پیش روی آن است.

الحوثی افزود: سیطره کامل و مستقیم بر منابع و امکانات مسلمانان، هدف آمریکا و اسرائیل است. دشمنان با دادن آدرس‌های غلط با هدف فریب، امت اسلامی را گمراه می‌کنند.

وی با بیان اینکه از جنایتکاران صهیونیست در ریاض و امارات به نام دین میزبانی می‌شود، گفت: در زمانی که سازشکاران با یهودیان همپیمان می‌شوند، با مجاهدان فلسطینی دشمنی می‌کنند.

رهبر انصارالله در ادامه تأکید کرده است که این یهودیان هستند که با توطئه‌های خود همه وقایعی را که فرزندان امت اسلامی از جمله مردم یمن را هدف قرار می‌دهد، هدایت می‌کنند.

الحوثی همچنین با اشاره به اینکه دشمن اسرائیلی جرأت ندارد مستقیما به یمن حمله کند و عاجزتر از آن است و این مسئله را ماجراجویی خطرناکی می‌داند، گفت: اگر اختلاف زبانی نبود، رسانه‌های سعودی - اماراتی هیچ تفاوتی با رسانه‌های اسرائیلی نداشتند.

وی افزود: دشمن اسرائیلی انسان‌های نادان و منافقان را تحت القاب دیگر به حمله به یمن کشاند و هزینه‌های آن را به هر اندازه که باشد پرداخت می کنند.

عبدالملک الحوثی اضافه کرد: پایگاه‌های آمریکا و انگلیس در حضرموت، المهره و عدن یمن وجود دارد و آمریکا و اسرائیل نمی‌خواهند متحمل خسارات مادی و تلفات انسانی شوند بلکه منافقان احمق را سوق می‌دهند. منافقان مانند نگهبانان پایگاه‌های آمریکا کار می‌کنند.

رهبر انصار الله همچنین گفت: اقدامات متجاوزانه و کشتارهای جمعی که دشمنان علیه ملت یمن انجام دادند، واقعیت و تجاوزگری آنان را نشان داد.

وی در ادامه با تاکید براینکه ملت یمن به بردگی برای دشمنان تن نمی‌دهد، گفت: دشمنان در همه سطوح، کشور را هدف قرار می‌دهند و برای تنش در مرحله بعد، مقدمات نظامی را فراهم می‌کنند.

الحوثی افزود: جهان به دلیل توطئه‌های آمریکایی - اسرائیلی و غربی در آستانه بحران غذایی قرار گرفته است و آنها در حال تدارک آن هستند.

رهبر انصارالله در ادامه گفت: دشمن در حال فراهم کردن مقدمات نظامی و توطئه‌های اقتصادی و سیاسی است. ما هم باید به صورت جدی در همه زمینه‌ها این توطئه‌ها را خنثی کنیم.

وی افزود: دشمنان برای ایجاد بحران غذایی ترتیبی می‌دهند که برخی کشورها از صادرات محصولات خود به جهان اسلام جلوگیری کنند.

عبدالملک الحوثی اضافه کرد: شایسته نیست مردم ما کاملاً به تأمین غذای مورد نیاز خود از دشمنان خود وابسته باشند، بنابراین آنچه را که به آن می‌رسد کنترل می‌کنند.

رهبر انصارالله در پایان گفت: باید به کشاورزی و دامداری توجه زیادی کرد که نیازمند فعالیت گسترده در این زمینه است.

اخبار مرتبط

درخواست ۷۰ اقتصاددان بین المللی از آمریکا برای آزادسازی دارایی‌های افغانستان

در صورت موافقت طرف‌ها با پیش نویس اتحادیه اروپا برجام احیا می‌شود

سید حسن نصرالله: مقاومت در لبنان و فلسطین ثابت کرد که رژیم صهیونیستی شکست پذیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha