حضور کمرنگ شرکتهای خارجی در نمایشگاه ایران هلث

حضور کمرنگ شرکتهای خارجی در نمایشگاه ایران هلث

به گزارش سراج24؛ دکتر سید جعفر رضوی درباره برگزاری بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث که مربوط به تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی ، دارویی و آزمایشگاهی است گفت:  بعد از سه سال، بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث برگزار شد که متاسفانه شیوع کرونا باعث این وقفه سه ساله شد. خدا را شاکریم که با فروکش کردن این بیماری بار دیگر این نمایشگاه برگزار شد و توانستیم محصولات جدید خود را در معرض دید مردم قرار دهیم.

وی با بیان این که در دوره های قبل حضور شرکتهای خارجی پررنگ تر بود گفت: خوشحال هستم که شرکت‌های تولید کننده داخلی زیادی در این نمایشگاه حضور داشتند. البته خیلی بهتر بود رقبای خارجی در کنار تولیدکنندگان داخلی قرار می گرفتند تا رقابت بیشتری ایجاد می شد و کیفیت محصولات با توجه به حضور رقبای خارجی بالاتر می رفت.

رئیس هیئت مدیره شرکت هاناژن افزود: با توجه به شرایطی که وجود دارد، استقبال شرکت های تولید کننده داخلی از نمایشگاه امسال، باعث خوشحالی است و امیدوارم در سالهای آینده هم برگزاری نمایشگاه به صورت مستمر ادامه پیدا کند.

ایران هلث ، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و  آزمایشگاهی که نمایشی برای ارتقا سلامت جامعه است از ۳ الی ۶ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

اخبار مرتبط

پدر تحریم ایران، چه نقشه ای دارد؟

ادامه وضعیت نارنجی در فیروزکوه / هشدار مدیریت بحران نسبت به حضور در حاشیه رودها

چرا پیگیری قضایی ماجرای هالک ایرانی لازم است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha