الوعده وفا؛ کاپیتان «وریا» جام را بالا برد

الوعده وفا؛ کاپیتان «وریا» جام را بالا برد

به گزارش سراج24؛ استقلال در آخرین بازی خود در لیگ بیست و یکم مقابل نفت مسجد سلیمان به میدان رفت و با تساوی بدون گل ضمن ثبت رکورد، به عنوان تنها تیم بدون شکست ادوار لیگ برتر نام گرفت.

عنوان قهرمانی شاگردان فرهاد مجیدی با شکستن رکوردهای زیادی همراه بود. کسب عنوان قهرمانی بدون شکست مهمترین این رکورد بود که مسوولان لیگ برتر را به تکاپو خواهد انداخت تا برای اهدای جام طلایی در فصول آینده پیش‌بینی لازم را انجام دهند.  

یکی از رکوردهای ماندگار استقلال در این فصل از لیگ برتر فوتبال ایران، ثبت بهترین خط دفاع ادوار لیگ به نام خود بود. استقلال در این فصل تنها ۱۰ گل دریافت کرد. پیش از این استقلال با هدایت وینفرد شفر در لیگ هجدهم ۱۳ گل دریافت کرده بود و بهترین عملکرد را در بین تمام تیم‌های لیگ برتری داشت.

 آبی‌های پایتخت توانسته بودند در فاصله سه هفته مانده تا پایان فصل قهرمانی خود را مسجل کنند.

استقلال با این قهرمانی، برای چهارمین بار جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برد.

بازیکنان استقلال هنگام دریافت مدال های خود همه شماره ۱۰ را بر تن کرده بودند که نشان از ۱۰ عنوان قهرمانی در تمام ادوار بوده است.
 
در پایان این بازی که در وزرشگاه آزادی تهران با حضور هواداران بی‌شمار این تیم برگزار شد، جام قهرمانی را توسط میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال، سید محمد پولادگر معاون وزیر ورزش، مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال،   برخی از مسئولان ورزشی به وریا غفوری سپردند. همچنین مدال‌های این بازی توسط پولادگر و آجورلو به تیم استقلال اهدا شد.

اخبار مرتبط

تیم ملی والیبال ایران فینالیست شد

بهترین زمان ورزش برای کاهش وزن چه وقت است؟

قیمت آپارتمان در پردیس ۲۵ درصد کاهش یافت

0 نظر

ارسال نظر

capcha