فتاحی:

۶۳ هزار استقلالی در جشن قهرمانی شرکت می‌کنند/ هواداران بدون بلیت به ورزشگاه نروند

 ۶۳ هزار استقلالی در جشن قهرمانی شرکت می‌کنند/ هواداران بدون بلیت به ورزشگاه نروند

به گزارش سراج24؛ «سعید فتاحی» روز یکشنبه در گفتگویی با اشاره به حادثه تلخ متروپل آبادان که منجر به درگذشت هموطنان عزیزمان شد، اظهار داشت: این حادثه غمگین و ناراحت کننده را به همه بازماندگان تسلیت می‌گویم و برای مصدومان حادثه آرزوی سلامتی و بهبودی از خداوند متعال بکنم.

وی افزود: به احترام عزیزانی که در این حادثه تلخ از بین ما رفتند، بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان با یک دقیقه سکوت برگزار خواهد شد.

معان اجرایی استقلال خاطرنشان کرد:  بعد از پیگیری‌ها و رایزنی‌های مختلف موفق شدیم تا مجوز حضور ۶۳ هزار هوادار را در این بازی اخذ کنیم که جا دارد از مسئولین ذی‌ربط بابت همکاری ایشان در این قضیه تشکر کنم.

فتاحی تصریح کرد: لازم است که این نکته را به هواداران استقلال یادآوری کنم که بلیت فروشی این بازی تنها به صورت اینترنتی است و بلیتی در ورزشگاه آزادی فروخته نخواهد شد و به همین دلیل بدون بلیت راهی محل برگزاری بازی نشوند.

وی گفت: سازمان لیگ مسئول برگزاری جشن قهرمانی است ولی ما تعدادی از پیشکسوتان عزیز باشگاه استقلال، به همراه مدیران سابق این باشگاه را به این جشن قهرمانی دعوت کردیم و در کنار این عزیزان و هواداران، جشن قهرمانی استقلال در لیگ برتر را جشن خواهیم گرفت.

اخبار مرتبط

واگذاری ۵۱ درصد سهام استقلال و پرسپولیس تا پاییز ۱۴۰۱

چرا پیگیری قضایی ماجرای هالک ایرانی لازم است؟

مصدومیتی که سرمربی استقلال را نگران کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha