هشدار معاون دادستان کل کشور به اخلالگران بازار مرغ و تخم‌مرغ

هشدار معاون دادستان کل کشور به اخلالگران بازار مرغ و تخم‌مرغ

به گزارش سراج24 به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سعید عمرانی در این باره افزود: با نابودی جوجه یک روزه و این پدیده مجرمانه قاطعانه برخورد قانونی کرده و اجازه دشمنی با مردم را به هیچکس نخواهیم داد.

معاون قضایی دادستان کل کشور خطاب به تولید کنندگان مرغ و تخم مرغ تصریح کرد که تولیدکنندگان نگران نباشند.

عمرانی افزود: در طی مذاکراتی که با وزیر جهاد داشتم و از برنامه‌های وزارت جهاد و تنظیم بازار کسب اطلاع کردم و تاکید می‌کنم در این برهه مهم تاریخ کشور که ارز ترجیحی و رانت بیشمار حذف شده، این اطمینان حاصل است که دولت در حمایت از تولیدات مرغ و تخم مرغ با اعطای تسهیلات سرمایه در گردش، خرید تضمینی،  تامین نهاده‌ها و صدور مجوز صادرات در تولید مازاد نیاز داخل تهمیدات لازم را اندیشیده و حامی خواهد بود.

وی ضمن قدردانی، از بخش خصوصی متعهد و افسران اقتصادی که تاکنون تلاش فراوانی در تامین مواد غذایی مردم داشته و دارند و در همه عرصه‌ها پیشرو بوده‌اند خواست تا با تلاش مضاعف صبوری کنند تا از این مرحله اقتصادی نیز سربلند عبور کرده و نتیجه همه تلاش‌ها به رفع مشکلات معیشتی مردم نجیب کشور ختم شود.

به گزارش ایرنا،  ویدئویی از معدوم سازی انبوه جوجه مربوط به استان اردبیل طی ۲ روز اخیر در حال نشر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است که در آن، یک دستگاه کامیون کمپرسی، جوجه‌های یکروزه را داخل گودالی ریخته و بر روی جوجه‌های زنده خاک ریخته می‌شود.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اردبیل با بیان اینکه جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان اطلاعی از این موضوع نداشتند، گفت: با افراد متخلف در این زمینه برخورد قانونی خواهند کرد.

اخبار مرتبط

پتروشیمی میانکاله مجوز زیست‌محیطی ندارد

شفافیت و انتقادپذیری مسئولین، مطالبه‌گری را آسان می‌کند

دستور دادستان کل کشور برای برخورد با گران‌فروشان و محتکران

0 نظر

ارسال نظر

capcha