جزئیات پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی

جزئیات پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی

به گزارش سراج24؛ میرهاشم موسوی در گفتگویی گفت: سال گذشته که به سازمان تأمین اجتماعی آمدم، مطالبات فروردین ماه پرداخت شده بود یعنی یک ماه از ۶ ماه اول پرداخت شده بود که ما در ۶ ماه دوم با اقدامات انجام شده توانستیم پرداختی‌ها را به مرداد ماه برسانیم.

وی با اشاره به اینکه توانستیم تأخیر ۴ ماهه را در سال گذشته جبران کنیم، افزود: هدف ما این است که در سال جاری هر ماه مطالبات را پرداخت کنیم و امسال اولین پرداختی که داشتیم در فروردین ماه بوده است.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: البته در پرداختی‌های نسخ الکترونیک به روز هستیم و مطالبات مراکز درمانی را هر ماه پرداخت می‌کنیم اما در نسخه غیر الکترونیک پرداختی‌های ما تا شهریور ماه انجام شده است.

موسوی اظهار داشت: تمام تلاش خود را می‌کنیم که پرداختی‌های به روز داشته باشیم و در این خصوص اقداماتی در دست انجام است تا بتوانیم بخشی از بدهی خود را از کارفرمایان و کارگاه‌هایی که به ما بدهکار هستند و مطالباتی داشتند دریافت و با آن مطالبات و بدهی‌های مراکز درمانی طرف قرارداد خودمان را بپردازیم.

وی گفت: مطالبات فروردین ماه امسال پرداخت شده و در اردیبهشت ماه نیز سعی می‌کنیم طی روزهای آینده این مطالبه را پرداخت نمائیم و دغدغه ما این است که اینها طلبکاران ما هستند و باید بدهی‌هایشان را بدهیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن تشکر از مراکز درمانی طرف قرارداد، افزود: به رغم تأخیر چند ماهه اما این افراد به بیمه شدگان خدمات را همچنان ادامه می‌دهند و خللی در ارائه خدمات درمانی ایجاد نشده است که ما از آنها تقدیر می‌کنیم.

موسوی با اشاره به اینکه مطالبات ما یشتر از بدهی‌هایمان است، ادامه داد: در حال حاضر طلب زیادی از دولت و کارفرمایان داریم و تمام تلاش ما این است که بدهی مراکز درمانی را به روز کنیم و در حال پیگیری این موضوع هستیم که بخشی از مطالبات خود را از دولت و بخشی را از کارفرمایان دریافت کنیم و بتوانیم به مراکز درمانی پرداختی داشته باشیم تا فاصله پرداختی‌های ما بیشتر نشود.

اخبار مرتبط

روستاییان و عشایر چگونه می‌توانند بازنشسته شوند؟ / آمار بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی

کارگران امسال چقدر عیدی می‌گیرند؟

سیدتقی نوربخش+بیوگرافی

0 نظر

ارسال نظر

capcha