وضعیت مبهم «یحیی» /مدیران پرسپولیس بر اساس فهرست کدام مربی دنبال بازیکن رفتند

وضعیت مبهم «یحیی» /مدیران پرسپولیس بر اساس فهرست کدام مربی دنبال بازیکن رفتند

به گزارش سراج24؛ پرسپولیس امسال بر خلاف سال های قبل، دستش از تمام جام‌های پیش رویش کوتاه ماند تا به نوعی ناکام ترین تیم این فصل فوتبال ایران لقب بگیرد.

یکی از عواملی که باعث شد تا پرسپولیس نتواند روزهای خوبش را تداوم بخشد، بازیکنانی بودند که در این فصل به جمع سرخپوشان اضافه شدند اما نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و کارایی لازم را نداشتند و به همین خاطر پرسپولیس نیاز به یک خانه تکانی اساسی در روزهای پیش رو دارد.

بازیکنانی نظیر علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، ‌ محمد محبی، یاسین سلمانی، محمد خدابنده لو، ‌ پیمان بابایی و ... بازیکنانی هستند که نامشان برای حضور در پرسپولیس مطرح شده است اما مسوولان باشگاه قرار است پس از اتمام لیگ عقد قرارداد با این بازیکنان را خبر بدهند.

نکته جالب اینجاست که اخباری مبنی بر تغییرات در کادر فنی پرسپولیس هم به گوش رسید.   با وجود اینکه یحیی گل‌محمدی دو فصل دیگر با سرخپوشان قرارداد دارد و رضا درویش هم تا الان از این مربی حمایت همه جانبه دارد، اما قطع شدن روند قهرمانی‌ها در فصلی که پرسپولیس چیزی از نظر فنی نیز آنطور که باید برای ارائه نداشت، موجب شده تا تغییرات در کادر فنی در پایان فصل قابل پیش بینی باشد.

وضعیت مبهم «یحیی» /مدیران پرسپولیس بر اساس فهرست کدام مربی دنبال بازیکن رفتند

یکی از نکات مهم این است که بازیکنانی که نامشان برای حضور در پرسپولیس شنیده می‌شود، با نظر کدام مربی‌ به این تیم اضافه خواهند شد؟

البته خیلی از اوقات مدیران بازیکنان خوب در دسترس را جذب می‌کنند تا از نقل و انتقالات عقب نمانند و با این حال شاید این اتفاق را در پرسپولیس هم شاهد باشیم تا دست هر مربی‌ای که برای فصل بعد هدایت پرسپولیس را بر عهده دارد خالی نماند.

اخبار مرتبط

واگذاری ۵۱ درصد سهام استقلال و پرسپولیس تا پاییز ۱۴۰۱

پرسپولیس مشکل مهاجم را حل کند

چرا پیگیری قضایی ماجرای هالک ایرانی لازم است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha