«وحدت»؛ رمز پیروزی در روزهای سخت + ویدئو

«وحدت»؛ رمز پیروزی در روزهای سخت + ویدئو

به گزارش سراج24؛ سوم خرداد سال 60 خرمشهر پس از 576 روز اشغال ارتش بعث آزاد شد اما رمز این پیروزی ماندگار را حقیقتا باید در وحدت نیروهای مسلح کشور در زمین و آسمان دانست چراکه جان برکفان دلاور ارتشی و سپاهی هر کدام نقشی مهم و سرنوشت ساز در عملیات آزاد سازی خرمشهر ایفا کردند تا این حماسه جاوید در دفتر زرین انقلاب شکوهمند اسلامی مان برای ابد ثبت گردد.

آنچه از همه بیشتر در آزادسازی خرمشهر نمود یافت نقش اساسی فرماندهان دلاور مردی همچون شهید سپهبد صیاد شیرازی در کنار پاسداران غیور و فداکار بود که وحدتی مثال زدی را برای نیروهای مسلح کشورمان رقم زد تا درسی ماندگار برای نسل های بعد از انقلاب بماند و بدانیم که در سایه وحدت و همبستگی و یکدلی چگونه می توان بر مشکلات و مصائب فائق آمد.

شاید آنچه امروز نیز در شرایط جنگ اقتصادی در کشورمان می گذرد نیازمند همبستگی و وحدتی دوچندان بین همه اقشار جامعه است تا دست به دست هم و با صفوفی متحد و یکدل، حمله ناجوانمردانه دشمنان را خنثی کرده و از این گذرگاه مهم و پیچ تاریخی سخت عبور کنیم.  

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر گفتگویی با آقای تیمور جلیلی از نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و آقای وکیل پور از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همسرشان از فعالان عضو بسیج داشته ایم تا روایت شنیدنی همبستگی سپاه و ارتش را از زبان این دلاوران ببینید و بشنوید. 

اخبار مرتبط

اولین گروه‌های مقاومت مردمی خرمشهر چگونه پایه‌گذاری شدند

پیکر صد شهید دفاع مقدس وارد آبادان می‌شود

زندگینامه شهید عبدالمجید رحیمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha