حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک محور روستایی جتوط به درودگاه

حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک محور روستایی جتوط به درودگاه

به گزارش سراج24؛ سامان قلی پور در گفتگویی اظهار داشت: طرح ایمن سازی این محور همواره یکی از مطالبات مردمی روستاهای پیرامون این راه قدیمی بوده و خوشحالیم که طرح حذف نقاط پرتگاه‌های و پیچ‌های خطرناک این محور را با هدف رضایت مندی مردم در دولت سیزدهم انجام می‌دهیم.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دشتستان بیان کرد: عملیات حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک محور روستایی جتوط به درودگاه که بدون هزینه و تخصیص اعتبار، با ماشین آلات و لجستیک راهداری شهرستان دشتستان انجام می‌شود، به مدت ۶ ماه ادامه خواهد داشت.

قلی پور تصریح کرد: این محور که در بخش سعدآباد شهرستان دشتستان قرار دارد با ۳ کیلومتر طول و ۵ متر عرض و وجود نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز روستایی در سطح استان است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دشتستان ادامه داد: همزمان با اجرای طرح حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک، شانه سازی این محور به عرض ۴ متر نیز با هدف تعریض و استاندارسازی آن انجام می‌شود.

او افزود: تعریض و بهسازی محورهای روستایی و ایمن سازی آنها یکی از اولویت‌های اساسی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان است و اجرای سایر طرح‌ها نیز بر پایه همین اولویت مهم اجرایی و عملیاتی می‌شوند.

قلی پور اضافه کرد: با اتمام مراحل حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک و همچنین شانه سازی این محور، عملیات آسفالت آن نیز به زودی انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

صادرات محصولات با فناوری و اشتغال بالا در اولویت قرار گیرد

سفرهای نظارت ستادی با اولویت مناطق محروم انجام می‌شود

دستگیری اعضای باند راهزنان مسلح در اهواز

0 نظر

ارسال نظر

capcha