حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک محور روستایی جتوط به درودگاه

حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک محور روستایی جتوط به درودگاه

به گزارش سراج24؛ سامان قلی پور در گفتگویی اظهار داشت: طرح ایمن سازی این محور همواره یکی از مطالبات مردمی روستاهای پیرامون این راه قدیمی بوده و خوشحالیم که طرح حذف نقاط پرتگاه‌های و پیچ‌های خطرناک این محور را با هدف رضایت مندی مردم در دولت سیزدهم انجام می‌دهیم.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دشتستان بیان کرد: عملیات حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک محور روستایی جتوط به درودگاه که بدون هزینه و تخصیص اعتبار، با ماشین آلات و لجستیک راهداری شهرستان دشتستان انجام می‌شود، به مدت ۶ ماه ادامه خواهد داشت.

قلی پور تصریح کرد: این محور که در بخش سعدآباد شهرستان دشتستان قرار دارد با ۳ کیلومتر طول و ۵ متر عرض و وجود نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز روستایی در سطح استان است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دشتستان ادامه داد: همزمان با اجرای طرح حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک، شانه سازی این محور به عرض ۴ متر نیز با هدف تعریض و استاندارسازی آن انجام می‌شود.

او افزود: تعریض و بهسازی محورهای روستایی و ایمن سازی آنها یکی از اولویت‌های اساسی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان است و اجرای سایر طرح‌ها نیز بر پایه همین اولویت مهم اجرایی و عملیاتی می‌شوند.

قلی پور اضافه کرد: با اتمام مراحل حذف نقاط پرتگاهی و پیچ‌های خطرناک و همچنین شانه سازی این محور، عملیات آسفالت آن نیز به زودی انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

مناطق سیل زده بسرعت بازسازی می شود

افزایش ۲۵ درصدی آمار سرقت در خراسان شمالی

توسعه اردوگاهها برای اسکان زائران در ایلام در دستور کار قرار گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha