برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش «الی بیت‌المقدس 12» در سمنان

برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش «الی بیت‌المقدس 12» در سمنان

به گزارش سراج24؛ سرهنگ علی خالقیان، معاون هماهنگ‌کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان شب گذشته در نشست خبری پایانی رزمایش «الی بیت‌المقدس 12» اظهار کرد: رزمایش بزرگ رزمایش «الی بیت‌المقدس 12» با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر بسیج در قالب دسته‌های رزمی هم‌زمان با پنج استان کشور، در سطح هشت ناحیه مقاومت بسیج در استان سمنان برگزار شد.

وی گفت: این رزمایش در روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت‌ماه با شعار بسیج پاره تن مردم در سراسر استان سمنان برگزار شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان سمنان اضافه کرد: این رزمایش متناسب با تهدیدات دشمن در عرصه‌های عملیات امداد و نجات و مردم‌یاری دفاعی و امدادی با رعایت اصول پدافند غیرعامل اجرا شده است.

وی تصریح کرد: بسترسازی برای ایجاد رزم، آمادگی برای مقابله با اقدامات دشمن، ارتقای سطح هم‌افزایی، تقویت روحیه جهاد و شهادت ازجمله اهداف پیش‌بینی‌شده در این رزمایش بود.

خالقیان بیان کرد: پدافند دورادور، کمین و ضدکمین، دفاع از مناطق مهم، اجرای طرح خود حفاظتی از دیگر اهداف رزمایش «الی بیت‌المقدس 12» در استان سمنان بود که با موفقیت انجام شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان سمنان افزود: این رزمایش در شهرستان‌های استان سمنان برگزار شد و پایگاه‌های بسیج ادارات دستگاه‌های اجرایی نیز در آن حضور داشتند.

اخبار مرتبط

دریادار تنگسیری: بیمارستان صحرایی ‌سپاه در سایه‌خوش برپا شد

آینده سازان کشور وصایای شهدا را الگوی خود قرار دهند

خواص تحت تأثیر دشمن در جنگ شناختی جامعه را به «ارتجاع» و «جاهلیت مدرن» می‌کشانند

0 نظر

ارسال نظر

capcha