رئیسی: مردم مهاباد در مقابل بدخواهان ایستادگی کردند

رئیسی: مردم مهاباد در مقابل بدخواهان ایستادگی کردند

به گزارش سراج24 به نقل از فاطر۲۴؛ حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان بیست و یکمین سفر استانی صبح امروز وارد آذربایجان غربی شده بود، در اولین دیدار با حضور در شهرستان مهاباد با در بین اقشار مختلف مردم گفت: آذربایجان غربی در عرصه های مختلف خوش درخشیده و نام شهیدان زینت بخش این دیار هستند.
رئیسی در این دیدار اظهار داشت: مردم مهاباد و این منطقه یک امتحان و آزمون ویژه ارائه دادند که در مقابل بدخواهان با بصیرت ایستادگی کردند و باید به مردم مهاباد و استان بخاطر بصیرت و ایستادگی تبریک عرض نموده و به نسل جدید اعلام کنم که مردم این استان مقاومت کرده و در مقابل دشمن ایستادند.
رئیس جمهور با اشاره به سابقه شهرستان مهاباد تاکید کرد: در زمان مسوولیت قوه قضائیه وعده سفر به مهاباد را به امام جمعه محترم شهرستان داده بودم که در اولین سفرم به استان آذربایجان غربی حضورم در این شهرستان این وعده تحقق یافت این در واقع با توجه  سهم شهرستان مهاباد در دفاع از حریم انقلاب است بی نظیر بوده  است و این همه ناشی از وجود  بسیج  یک تشکل سیاسی نیست که منجر به حضور جریان فراگیری برای همه دلدادگان انقلاب می باشد.
سید ابراهیم رئیسی با اشاره به اینکه  دولت خدمتگذار مردم است گفت: مردم و خواسته های آنها نقطه محوری برای دولت بوده تا آنجا که تلاش کردیم سلامت مردم اولویت اول این دولت از ابتدای کرونا تا حال باشد که نتیجه آن را با مشارکت خود مردم می‌بینیم.
رئیس دولت سیزدهم در ادامه افزود: رشد اقتصادی ٨ درصد با کمک مردم دور از انتظار نیست که برای این موضوع باید از همه ظرفیت و توانمندی ایران استفاده شودو آذربایجان غربی به عنوان یکی از مهمترین محورهای این اتفاق می تواند باشد.
وی با تاکید بر اینکه حل مشکلات بیکاری دغدغه اصلی و مساله محوری دولت سیزدهم  گفت: یکی از راه های بهره گیری از علم و تولید دانش بنیان است که در این میان بومی گزینی و استفاده از نیروهای توانمند و شایسته از دغدغه های اصلی دولت است.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه که مرز یک فرصت برای مبادلات اقتصادی و تجاری تاکید کرد: یکی از کارهای شهرستان فعال کردن بازارچه‌های مرزی بصورت قانونمند که البته در خصوص جاده های مواصلاتی هم دغدغه دولت و پیشنهاد استانداری آذربایجان غربی برای تکمیل آنها بوده است.
رئیسی با اشاره به تلاش نیروهای نظامی در استان برای حفظ امنیت گفت: خوشبختانه با تلاش نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، سپاه و بسیج امنیت مطلوب‌ و پایداری در منطقه داریم.و اینکه رمز توسعه یافتگی در عرصه های مختلف "وحدت و انسجام ملی" است و اختلاف همه فرصت ها را می گیرد و همه باید در این مسیر گام برداریم.
رئیس جمهور در پایان تاکید کرد: تمام دغدغه دولت در جهت رفع مشکلات اقتصادی در همه بخش ها بخصوص در عرصه تولید و صنعت و اشتغال است افزایش مبادلات مرزی با فعال سازی بازارچه های مرزی نوید روزهای خوش و خرم برای مردم خواهد بود.

اخبار مرتبط

موضوع مهم تبیین و روشنگری مردم وظیفه ائمه جمعه است

احیای دریاچه ارومیه مطالبه به حق مردم است

دریاچه ارومیه نفس‌های آخر خود را می‌کشد/مسئولان فکری بکنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha