رئیس جمهور وارد آذربایجان غربی شد

رئیس جمهور وارد آذربایجان غربی شد

به گزارش سراج24؛ آیت الله  سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور لحظاتی پیش به همراه هیأت همراه در قالب بیست و یکمین سفر استانی وارد ارومیه شد.

وی صبح امروز از طریق فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه وارد آذربایجان‌غربی شد و از سوی استاندار، نماینده ولی فقیه، نمایندگان مجلس، معاونان استاندار و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی مورد استقبال قرار گرفت.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز جمعه در بدو ورود به آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران ضمن اداری احترام به شهدا، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در استان اظهار کرد: آذربایجان غربی نمونه کاملی از مجموعه فرهنگی تاریخی و تمدنی برای مردم ایران است که تمام اقوام از ترک و سنی در کنار هم یکدیگر زندگی می‌کنند.

رئیس جمهور درسفر یک روزه خود به استان آذربایجان‌غربی به بررسی مسائل و مشکلات استانی پرداخته و  تکمیل بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، مراکز جامع سلامت، پایگاه‌های بهداشتی، درمانی و پایگاه‌های سلامت همچنین ده‌ها پروژه نیمه تمام این حوزه تکمیل پروژه‌های راه در حوزه جاده‌های اصلی و فرعی، روستایی و راه آهن، مسائل حوزه آب و جهاد کشاورزی در دستور کار دولت قرار دارد که برای آنها اعتبار لازم تعیین می‌شود.

رئیس جمهور پس از ۲۰ سفر پیشین استانی خود به استان‌های هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان، مازندران، مشهد، البرز و قزوین امروز در بیست‌ویکمین سفر خود وارد استان آذربایجان غربی شده است.

اخبار مرتبط

همراهی مجلس، شرط توفیق برنامه‌های دولت است/درگیر حاشیه‌ها نمی‌شویم

موضوع مهم تبیین و روشنگری مردم وظیفه ائمه جمعه است

رئیس جمهور هفته جاری به کرمان سفر می کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha