نویسنده کتاب «راز قطعنامه»:

مقطع پایانی جنگ ناگفته‌های فراوان دارد/ حوزه نشر به میدان بیاید

مقطع پایانی جنگ ناگفته‌های فراوان دارد/ حوزه نشر به میدان بیاید

به گزارش سراج24؛ کامران غضنفری از نویسندگان و پژوهشگران دفاع مقدس که کتاب «راز قطعنامه» وی با محتوای وقایع پایان جنگ و پذیرش قطعنامه ۵۹۸ با استقبال فراوانی از سوی مخاطبان مواجه شده و ۱۸ بار توسط مؤسسه کیهان تجدید چاپ شده است. با این نویسنده دفاع مقدس در غرفه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به گفت‌‌وگو نشستیم.

غضنفری درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه کتاب بیان داشت: این نمایشگاه، مرکزی است که علاقه‌مندان به فرهنگ کتابخوانی می‌توانند با حضور در آن، فراخور با موضوعاتی که به آن علاقه‌مند هستند؛ کتب چاپ شده را تهیه کرده و مطالعه کنند.

وی با اشاره به اهمیت حوزه دفاع مقدس در عرصه کتاب گفت: حضور مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب، فرصت مناسبی است تا با توجه به تمرکز این مرکز بر روی تحولات و وقایع جنگ، علاقه‌مندان با حضور در غرفه این مرکز با آثار جنگ و دفاع مقدس آشنا شوند.

این نویسنده دفاع مقدس با اشاره به چالش‌های پیش‌روی تاریخ هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: متأسفانه تاکنون درباره مقطع پایانی جنگ و ناگفته‌های مربوط به این دوره آثار قابل‌توجهی تدوین و چاپ نشده و امید می‌رود نسبت به تحقیق و پژوهش در این مقطع حساس جنگ که شبهات و ابهاماتی را برای مخاطبان به همراه داشته است، اقدام لازم انجام شود.

اخبار مرتبط

ابلاغ پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به خانواده مادر ژاپنی شهید دفاع مقدس

جزئیات مراسم وداع و تشییع پیکر مادر شهید ژاپنی دفاع مقدس اعلام شد

تنها مادر شهید دفاع مقدس با اصالت ژاپنی درگذشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha